DJI Zenmuse P1

Zenmuse P1

Paindlik täiskaaderfotogramm-meetria.

Zenmuse P1 ühendab 3-teljelisel stabiliseeritud gimbalil täiskaadersensori ja vahetatavad fikseeritud fookusega objektiivid. Loodud fotogramm-meetriaks.

3 km2

ühe lennuga

3 cm/5 cm

täpsus GCP-deta

45 MP

täiskaadersensor

3-teljeline

gimbal

1/2000 s

säriaeg

TimeSync 2.0

mikrosekundi tasemel

Nutikad kaldjäädvustused

Läbi Zenmuse P1-ga tööpäevas kuni 7,5 km2. Kaldjäädvustamisel kasuta funktsiooni Smart Oblique Capture, kus gimbal pöörleb automaatselt, et pildistada vajalike nurkade all. Lennuala servas tehakse ainult modelleerimiseks vältimatult vajalikke fotosid, mis suurendab järeltöötluse efektiivsust 20% kuni 50%.

Erakordne jõudlus

Zenmuse P1 sisaldab täiskaadrilist madala mürataseme ja kõrge tundlikkusega sensorit, mis suudab lennu ajal pildistada iga 0,7 sekundi järel ja katab ühe lennuga 3 km2.

Võrratu täpsus

Varustatud mehaanilise katiku ja TimeSync 2.0 süsteemiga, mis sünkroonib aega seadmete vahel mikrosekundi tasemel, võimaldab Zenmuse P1 jäädvustada sentimeetri täpsusega andmeid kombineerituna reaalajas asukoha ja orientatsiooni kompenseerimise tehnoloogiaga.

Vastupidav ja mitmekülgne

Looge 2D, 3D ja detailseid mudeleid tänu integreeritud 3-teljelisele gimbalile, mida saab seadistada 24/35/50 mm objektiividega ja funktsiooniga Smart Oblique Capture.

Täiskaaderkaamera

  • 45 MP täiskaadersensor
  • 4,4 μm pikslisuurus
  • Madala mürataseme ja kõrge tundlikkusega pildistamine pikendab tööaega.
  • Pildistab lennu ajal iga 0,7 sekundi järel.
  • TimeSync 2.0 sünkroonib kaamera, lennukontrolleri, RTK mooduli ja gimbali mikrosekundi tasemel.
  • Mehaaniline katik, säriaeg 1/2000 sekundit.
  • Toetab 24, 35 ja 50 mm objektiive koos DJI DL kinnitustega.

Nutikas andmehaldus

Lennumissiooni failid seostatakse automaatselt missiooni nime ja ajaga. Kujutise metaandmed sisaldavad kaamera sisemisi ja väliseid parameetreid ning RTK olekut.

Välitööde aruanne

Kontrolli andmete kvaliteeti kohe pärast lendu, saadud kujutiste asukohaandmeid ja arvu, samuti RTK olekut ja positsioneerimise täpsust.

Seadistus igaks tööülesandeks

2D ortomosaiigid

Loo ortomosaiike ilma GCP-deta, sobib suurepäraselt keskmise ja suure pindalaga tööde jaoks.

3D kaldjäädvustused

Saad hõlpsasti jäädvustada kaldfotosid, mis vastavad 3D-modelleerimise nõuetele erinevatel tegevusaladel nagu linnaplaneerimine ja sentimeetri täpsusega katastrimõõdistused.

Detailsed mudelid

Hangi ohutust kaugusest ülikõrge eraldusvõimega pildiandmed vertikaalsetest või kaldpindadest. Visualiseeri tõetruult peened tekstuurid ja struktuurid täpsete rekonstrueerimistööde, geoloogiliste uuringute, pärandi säilitamise ja muude ülesannete jaoks.

Reaalajas kaardistamine

Kogu DJI Terra abil reaalajas suurte alade geograafilist teavet, et kohapeal kiiresti otsuseid teha.

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.