DJI-Matrice-300-RTK

DJI Matrice 300 RTK

Tugev ja töökindel droon.

Andmeedastuskaugus kuni 15 km, lennuaeg kuni 55 min, 6-teljeline positsioneerimine ja IP45 ilmastikukindlus. DJI Matrice 300 RTK vastab mõõdistajate ootustele.

15 km

suurim edastuskaugus

55 min

lennuaeg

6-teljeline

positsioneerimine

PFD

lennukuva

IP45

kaitseklass

-20˚ – 50˚C

töötemperatuur

Täiustatud andmeside

OcuSync Enterprise võimaldab andmeid edastada kuni 15 km kauguselt ja toetab kolme kanaliga 1080p videot. Reaalajas automaatne ümberlülitus 2,4 GHz ja 5,8 GHz sageduste vahel annab töökindluse suurte häiretega keskkondades ning AES-256 krüpteerimine pakub turvalist andmesidet.

15 km

suurim edastuskaugus

2,4/5,8 GHz

reaalajas automaatne ümberlülitus

1080p

3 kanaliga video

15 km

suurim edastuskaugus

2,4/5,8 GHz

reaalajas automaatne ümberlülitus

1080p

3 kanaliga video

DJI-Matrice-300-RTK

Täiustatud lennujõudlus

Viimistletud kere ja ajamisüsteem tagavad tõhusa ja stabiilse lennu isegi rasketes tingimustes.

55 min

lennuaeg

7 m/s

suurim laskumiskiirus

7000 m

levikõrgus

15 m/s

tuulekindlus

23 m/s

suurim kiirus

55 min

lennuaeg

7 m/s

suurim laskumiskiirus

7000 m

levikõrgus

15 m/s

tuulekindlus

23 m/s

suurim kiirus

Nutikas kaugseire: DJI Matrice 300 RTK

Mitu koormusseadistust

Keerulised missioonid nõuavad täpseid seadistusvõimalusi. Matrice 300 RTK annab vabad käed lisaseadmete  kasutamisel – üheaegselt saab rakendada kuni 3 lisaseadet kogukaaluga 2,7 kg.

DJI Matrice 300 RTK missiooni salvestamine

Salvesta missioonitoimingud nagu drooni liikumine, kardaani orientatsioon, pildistamine ja suumitase, et luua tulevaste automatiseeritud seiremissioonide jaoks näidised.

AI Spot-Check

Automatiseeri rutiinsed kontrollmissioonid ja jäädvusta iga kord võrreldavad tulemused. Sisseehitatud tehisintellekt tunneb ära huvipakkuva objekti ja tuvastab selle järgnevate automatiseeritud missioonide käigus, et tagada ühtlane kadreerimine.

DJI-Matrice-300-RTK

Waypoints 2.0

Seadista kuni 65 535 teekonnapunkti ja määra igas punktis lisaseadmete tehtavad toimingud. Lennutee planeerimine on samuti optimeeritud, et maksimeerida missioonide paindlikkust ja tõhusust.

Nutikas positsioneerimine: DJI Matrice 300 RTK

PinPoint

Märgi objekt kaamera- või kaardivaates kiire puudutusega ja täiustatud andurite liitalgoritmid arvutavad kohe selle koordinaadid, mis projitseeritakse kõikidesse kaameravaadetesse AR-ikoonina. Objekti asukohta jagatakse automaatselt teise kaugjuhtimispuldiga või veebiplatvormidega nagu DJI FlightHub.

Smart Track

Tuvasta ja jälgi liikuvaid objekte nagu inimesed ja sõidukid, kasutades funktsiooni Smart Track, mis rakendab sujuvaks jälgimiseks automaatset suumi. Objekti muutuvat asukohta uuendatakse pidevalt ja jagatakse seda teise kaugjuhtimispuldiga või DJI FlightHubiga.

Lennundustasemel olukorrateadlikkus

Matrice 300 RTK lennukuva (PFD) integreerib lennu-, navigatsiooni- ja takistusteabe, et anda piloodile erakordne olukorrateadlikkus.

DJI-Matrice-300-RTK

Kahe piloodi koostöö

Lennujuhtimist on võimalik jagada kahe eri kohas asuva piloodi vahel. See tagab ühe lennu maksimaalse efektiivsuse ja suurema paindlikkuse tööprotsessis. Mõlemad operaatorid saavad nüüd võtta kontrolli õhusõiduki või lisaseadme üle sujuvalt, vaid ühe kliki abil.

Ohutus ja töökindlus: DJI Matrice 300 RTK

DJI-Matrice-300-RTK

DJI Matrice 300 RTK "silmad"

Lennuohutuse ja stabiilsuse tagamiseks on drooni kõigil kuuel küljel dual-vision ja ToF andurid, mis pakuvad maksimaalset tuvastamisulatust kuni 40 m, koos võimalustega kohandada tuvastuskäitumist DJI Pilot Appi kaudu. Isegi keerulistes töökeskkondades aitab see 6-teljeline tuvastus- ja positsioneerimissüsteem droonil ohte vältida.

Professionaalne hooldus

Integreeritud haldussüsteem kuvab kõigi tehnosüsteemide hetkeoleku, teavituslogid ja esialgse tõrkeotsingu juhendi. Haldussüsteemis on ka drooni lennupäevikud, kestus ja läbisõit kogu selle elutsükli jooksul ning näpunäiteid drooni hooldamiseks.

Tarkvara

DJI Pilot

DJI Pilot 2

DJI Pilot rakendus on loodud spetsiaalselt droonide juhtimiseks ja seadistamiseks. DJI Pilot aitab optimeerida lende nii, et jõudlus oleks maksimaalne – süsteem oskab arvesse võtta ka ilmastiku andmeid ning teeb lennu alati kõige ressursisäästlikumalt. 

Drooni ja lisaseadmete juhtnuppudele pääseb hõlpsasti juurde ühe puudutusega. Lennu üksikasjade ja navigatsiooniteabe selge esitus kujundab kasutajakogemust ning olukorrateadlikkust.

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2 on tarkvara droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab ettevõtetel oma lennutegevust tõhustada – kõiki ettevõtte lennumasinaid on võimalik ühest kohast mugavalt hallata ning kõik meeskonnaliikmed on reaalajas kursis tööde kulgemise ja objektidele lisatud märkmetega.

FlightHub 2 pakub 2.5D baaskaarti kiireks maastikuteadlikkuseks, ühe puudutusega panoraami sünkroonimist asukoha kiireks ülevaateks ja pilvekaardistamist kiireks RGB- või infrapunakaardistamiseks.

FlightHub 2-s kavandatud lennumarsruute ja -ülesandeid saab hõlpsasti Pilot 2-ga sünkroonida.

Live Mission Recording toob kaasa optimeeritud kasutajaliidese, mugava ülesannete salvestamise ja sihtpunktide märgistamise, säästes 90% tööetappidest. Gimbali nurka ja fotoseadeid saab muuta teekonnapunktide vahel, tõstes nii lennu tõhusust.

Loe lisa: DJI FlightHub 2

DJI Terra

DJI Terra on rakendus, mis kasutab peamiselt 2D ortofotosid ja 3D mudeleid ning pakub funktsioone nagu 2D-multispektraalne modelleerimine, lidari punktipilve töötlus ja seiremissioonide automatiseerimine. Loe lähemalt. →

Töötab koos

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.