Kohtuekspertiis

Trimble kohtuekspertiisi lahendused = KÕIK ÜHES LAHENDUS

  • Kuriteopaiga uurimine
  • Liiklusõnnetuse rekonstrueerimine
  • Turvalisuse planeerimine

Miks kasutada Trimble ekspertiisi lahendusi?

Vabasta sündmustpaik kiiremini – Vähem aega sündmuspaigal tähendab, et analüüsiga ja juhtumi ettevalmistamisega saab alustada kiiremini.

Usaldusväärsed andmed – Riistvara ja tarkvara lahendused, mis toimivad iga ilmastiku- ja valgustingimuste korral, võimaldavad uurijatel sündmuskohal tõendusmaterjale kogude olenemata keskkonna tingimustest.

Tõendite säilitamine – Tõendite pildid saab siduda sündmuspaigal kogutud punktidega, seega kui impordid andmed Reveal programm, on kõik tõendid ruumi visualiseeritud.

Kasutuslihtsus – Keskendu tõendite kogumisele, mitte sellele, kuidas tõendeid koguda.

Kuriteopaiga uurimine

Trimble kohtuekspertiisi keskmeks on usaldusväärsed tahhümeetrid, skännerid ja väliarvutid, et koguda kriililist ja detailset informatsiooni praktiliselt igas keskkonnas. Kombineerides Trimble riistvara ja tarkvara, muutub Teie andmekogumise protsess ülimalt täpseks, lihtsaks ja kiireks.

Liiklusõnnetuse rekonstrueerimine

Trimble riistvara kogub vajalikud andmed kiiresti – olenemata sellest, kas sa kasutad robot tahhümeetreid või laserskännereid. See võimaldab teil kiiresti vabastada õnnetuspaiga liikluseks – väheb ummikuid, väiksemad kulud, ohutum.

Kokkupõrke sündmusest kuni kohtus esitatud tõendusteni pakub Trimble Forensics täislahendust, mis hõlmab nii riistvara kui ka tarkvara. Sellele täislahendusele saavad uurijad tugineda, et koguda, dokumenteerida, analüüsida ja esitleda juhtunu asjaolusid enesekindlalt.

Turvalisuse planeerimine

Kasvamas on nõudlus täiustatud turvalisuse järele, eriti selliste hoonete puhul nagu koolid või hoopiski suured üritused, mis vajavad sündmuskoha kaitsmist ja haldamist, kui see soovimatu olukord ilmneb. Trimble kohtuekspertiisi riistvara ja tarkvara lahendused – sealhulgas eksklusiivne funktsioon SmartRooms, mis automatiseerib keerukate ruumide ja hoonete animatsioonide ja jooniste loomise – hõlbustavad turvalisuse planeerijatel rajatiste ja inimeste kaitset.

Kontakt

Markus Kauküla

Markus Kauküla

Trimble'i tooted

Kirjuta Markusele

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.