DJI Matrice 30 Series

DJI Matrice 30 Series

Võimas ja paindlik droon.

Lennuaeg kuni 41 min, kiirus kuni 23 m/s. DJI Matrice 30 Series võtab väljakutsed vastu.

41 min

lennuaeg

15 m/s

tuulekindlus

7000 m

levikõrgus

23 m/s

suurim kiirus

Võimas lennujõudlus​

DJI Matrice 30 Series võimsuse ja paindlikkuse tasakaal annab suurepärase tööjõudluse.

Matrice 30

Matrice 30T

Jäädvusta kõike

Matrice 30 Series ühendab lainurk-, suum- ja termokaamerad (ainult M30T) laserkaugusmõõturiga, mis koos suudavad õigel hetkel kõik vajaliku jäädvustada.

Lainurkkaamera

Ekvivalentne fookuskaugus: 24 mm, DFOV: 84°
12 MP 1/2” CMOS sensor
Video eraldusvõime: 4K/30 kaadrit sekundis

Suumkaamera

48 MP 1/2” CMOS-sensor
5x-16x optiline suum
200x hübriidsuum
Foto eraldusvõime: 8K
Video eraldusvõime: 4K/30 kaadrit sekundis

Termokaamera (Matrice 30T)

Samaväärne fookuskaugus: 40 mm
Eraldusvõime: 640×512
Kaadrisagedus: 30 kaadrit sekundis
Mõõtmise täpsus: ±2°C või ±2%

Laserkaugusmõõtur

Ulatus: 3 m – 1200 m
Täpsus: ± (0,2 m+D × 0,15%)

Lühiülevaade

Turvaline ja usaldusväärne

Lennuohutuse ja stabiilsuse tagamiseks on drooni kõigil kuuel küljel dual-vision ja ToF andurid. Isegi keerulistes töökeskkondades aitab see 6-teljeline tuvastus- ja positsioneerimissüsteem droonil ohte vältida. Sisseehitatud ADS-B vastuvõtja annab õigeaegselt hoiatuse kõigist lähedalasuvatest mehitatud lennukitest.

Täiustatud andmeside

4 sisseehitatud antenni ja OcuSync 3 Enterprise võimaldavad kolme kanaliga 1080p videot. Reaalajas automaatne ümberlülitus sageduste vahel annab töökindluse suurte häiretega keskkondades. Andmesidet saab veelgi tugevdada DJI Cellular Module 4G lisaseadmega, mis toetab videoülekannet keerukates ja kaugetes töökeskkondades.

Varusüsteemid

Sisseehitatud varusüsteemid aitavad tööd jätkata ka ootamatutes olukordades. Loe lisa: Matrice 30 Series Redundancy Systems Report

Paindlik kohaneja​

IP55 kaitseklassiga DJI Matrice 30 Series saab hõlpsasti hakkama ebasoodsate ilmastikutingimustega ja töötab temperatuurivahemikus -20°C kuni 50°C.

Kerge ja kaasaskantav

Kompaktset Matrice 30 Series drooni on lihtne kokku pakkida, kaasas kanda ja töövalmis seada.

Loodud töisteks lendudeks

7-tolline laiekraaniga DJI RC Plus võimaldab juhtimist jagada kahe eri kohas asuva piloodi vahel.

Pikem aku kestvus

Sisemise ja välise aku kombinatsioon tagab sujuva akude ümberlülitumise ja 6-tunnise kestvuse.

Suurepärane pildikvaliteet

Öised lennud

Vähese valgusega tingimuste jaoks optimeeritud FPV-kaameraga on maapind ja siluett selgelt nähtavad isegi öösel, nii et saad lennata turvaliselt ja enesekindlalt.

Nutikad Low-Light fotod

Jäädvusta eredaid ja selgeid pilte vähese valgusega tingimustes Smart Low-Light Photo funktsiooni abil.

Infrapuna

Kõrge eraldusvõimega termokaamera.

Laserkaugusmõõtur

Määra vaadeldav objekt ja sensorite täiustatud liitalgoritmid edastavad kohe selle koordinaadid.

Andmete turvalisus

  • Kohalik andmerežiim
  • Kustuta kõik seadme andmed ühe puudutusega
  • AES-256 videoedastuse krüptimine
  • Pilve API

Tarkvara

DJI Pilot

DJI Pilot 2

DJI Pilot rakendus on loodud spetsiaalselt droonide juhtimiseks ja seadistamiseks. DJI Pilot aitab optimeerida lende nii, et jõudlus oleks maksimaalne – süsteem oskab arvesse võtta ka ilmastiku andmeid ning teeb lennu alati kõige ressursisäästlikumalt. 

Drooni ja lisaseadmete juhtnuppudele pääseb hõlpsasti juurde ühe puudutusega. Lennu üksikasjade ja navigatsiooniteabe selge esitus kujundab kasutajakogemust ning olukorrateadlikkust.

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2 on tarkvara droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab ettevõtetel oma lennutegevust tõhustada – kõiki ettevõtte lennumasinaid on võimalik ühest kohast mugavalt hallata ning kõik meeskonnaliikmed on reaalajas kursis tööde kulgemise ja objektidele lisatud märkmetega.

FlightHub 2 pakub 2.5D baaskaarti kiireks maastikuteadlikkuseks, ühe puudutusega panoraami sünkroonimist asukoha kiireks ülevaateks ja pilvekaardistamist kiireks RGB- või infrapunakaardistamiseks.

FlightHub 2-s kavandatud lennumarsruute ja -ülesandeid saab hõlpsasti Pilot 2-ga sünkroonida.

Live Mission Recording toob kaasa optimeeritud kasutajaliidese, mugava ülesannete salvestamise ja sihtpunktide märgistamise, säästes 90% tööetappidest. Gimbali nurka ja fotoseadeid saab muuta teekonnapunktide vahel, tõstes nii lennu tõhusust.

Loe lisa: DJI FlightHub 2

DJI Terra

DJI Terra on rakendus, mis kasutab peamiselt 2D ortofotosid ja 3D mudeleid ning pakub funktsioone nagu 2D-multispektraalne modelleerimine, lidari punktipilve töötlus ja seiremissioonide automatiseerimine. Loe lähemalt. →

Töötab koos

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.