DJI Mavic 3 Enterprise Series

DJI Mavic 3 Enterprise Series

Mehaanilise katiku ja 56-kordse suumiga kaamera ning sentimeetrise täpsusega RTK-mooduliga Mavic 3E viib kaardistamise uutesse kõrgustesse. Tulekustutus-, otsingu- ja päästetööde jaoks on loodud termokaameraga versioon.

2 km2

ühe lennuga

4/3 CMOS

laikaamera

56x

hübriidsuum

640 x 512 px

termokaamera

45 min

suurim lennuaeg

RTK

positsioneerimine

Kompaktne ja kaasaskantav

Voolujoonelist ja kompaktset Mavic 3 Enterprise Series drooni saab ühes käes kaasas kanda ja hetkega lennuvalmis seada. Ideaalne nii algajale kui ka kogenud piloodile, loodud pikkadeks lendudeks. Mavic 3 Enterprise Series muutis tööstusharu standardeid väikeste kommertsdroonide jaoks.

Kaks mudelit, lugematult rakendusi

DJI Mavic 3E

  • Laiobjektiiv: 4/3 CMOS, 20MP, mehaaniline katik
  • Teleobjektiiv: ekvivalentne fookuskaugus 162 mm, 12 MP, 56× hübriidsuum

DJI Mavic 3T

  • Laiobjektiiv: ekvivalentne fookuskaugus 24 mm, 48 MP
  • Suum: ekvivalentne fookuskaugus 162 mm, 12 MP, 56× hübriidsuum
  • Termokaamera: DFOV 61°, ekvivalentne fookuskaugus 40 mm, eraldusvõime 640 × 512

Esmaklassiline kaamera

Tööta kiiresti

Mavic 3E lainurksel 4/3 CMOS, 20 MP sensoril on mehaaniline katik, mis hoiab ära liikumise hägususe ja toetab kiiret 0,7-sekundilise intervalliga pildistamist. Optimaalsed kaardistamislennud ei vaja maapealseid juhtpunkte.

Vaata nähtamatut

Mavic 3T termokaamera eraldusvõime on 640 × 512 ning see toetab punktide ja piirkondade temperatuuri mõõtmist, kõrge temperatuuri hoiatusi, värvipalette ja isoterme, mis aitavad sihtmärke leida ja kiireid otsuseid teha.

Parem jõudlus väheses valguses

Mavic 3E laikaameral on suured 3,3 μm pikslid, mis koos intelligentse hämararežiimiga pakuvad väheses valguses oluliselt paremat jõudlust.

Fokusseeri

Nii Mavic 3E kui ka Mavic 3T on varustatud 12 MP suumkaameraga, mis toetab kuni 56× hübriidsuumi, et näha olulisi detaile kaugelt.

Samaaegne suum

Mavic 3T termo- ja suumkaamera toetavad 28-kordset pidevat kõrvuti suumi, et kujutisi oleks lihtne võrrelda.

Erakordne töötõhusus

Kestvuse tagamiseks optimeeritud akud

45-minutiline lennuaeg võimaldab uurida kuni 2 ruutkilomeetrit ühe lennuga. Akude kiirlaadimine 100 W laadimisjaoturiga või otse drooni laadides (88 W).

Järgmise põlvkonna pildiedastus

Nelja antenniga O3 Enterprise Transmission võimaldab stabiilsemaid ühendusi paljudes keerulistes keskkondades.

Mitmesuunaline taju ohutuks lendamiseks

Varustatud lainurkobjektiividega kõikidel külgedel, et vältida takistusi ilma pimealadeta. Reguleeri seadeid ja pidurdusteekonda vastavalt lennumissiooni nõuetele. Advanced RTH planeerib automaatselt optimaalse marsruudi koju, säästes energiat, aega ja vaeva. APAS 5.0 võimaldab automaatset ümbermarsruutimist takistustest möödumiseks.

Marsruut

Maastiku jälgimine reaalajas

Muutuva kõrgusega alade kaardistamisel reguleeri automaatselt kõrgust, ilma et oleks vaja importida väliseid kõrgusandmeid –  tänu Mavic 3E mitmesuunalisele tajule.

Nutikad kaldjäädvustused

Smart Oblique Capture suurendab kald-aerofotode täpsust. Lennu ajal pöörleb gimbal automaatselt kolmes suunas: ette, keskele ja taha. Kaks marsruuti suudavad anda kõik fotod, mis on vajalikud ülitäpse 3D-modelleerimise jaoks.

Missiooni otsesalvestus

Salvestage missioonitoimingud nagu drooni liikumine, gimbali asend, pildistamine ja suumitase, et luua tulevaste automatiseeritud lendude jaoks missiooninäidised.

Corridor Mission Planning

Loo automaatseid lennumissioone maanteede ja jõgede jaoks. Lihtsalt tõmba kaardile joon, mis jagab ala kaardistatavateks segmentideks

DJI RC Pro Enterprise

1000-nitise ereda ekraaniga kaasaskantav kaugjuhtimispult, mis tagab selge nähtavuse otsese päikesevalguse käes, sisseehitatud mikrofon suhtluseks ja 1,5-tunnine 65 W kiirlaadimine.

Andmete turvalisus

  • Kohalik andmerežiim
  • Kustuta kõik seadme andmed ühe puudutusega
  • AES-256 videoedastuse krüptimine
  • Pilve API

Tarkvara

DJI Pilot

DJI Pilot 2

DJI Pilot rakendus on loodud spetsiaalselt droonide juhtimiseks ja seadistamiseks. DJI Pilot aitab optimeerida lende nii, et jõudlus oleks maksimaalne – süsteem oskab arvesse võtta ka ilmastiku andmeid ning teeb lennu alati kõige ressursisäästlikumalt. 

Drooni ja lisaseadmete juhtnuppudele pääseb hõlpsasti juurde ühe puudutusega. Lennu üksikasjade ja navigatsiooniteabe selge esitus kujundab kasutajakogemust ning olukorrateadlikkust.

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2 on tarkvara droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab ettevõtetel oma lennutegevust tõhustada – kõiki ettevõtte lennumasinaid on võimalik ühest kohast mugavalt hallata ning kõik meeskonnaliikmed on reaalajas kursis tööde kulgemise ja objektidele lisatud märkmetega.

FlightHub 2 pakub 2.5D baaskaarti kiireks maastikuteadlikkuseks, ühe puudutusega panoraami sünkroonimist asukoha kiireks ülevaateks ja pilvekaardistamist kiireks RGB- või infrapunakaardistamiseks.

FlightHub 2-s kavandatud lennumarsruute ja -ülesandeid saab hõlpsasti Pilot 2-ga sünkroonida.

Live Mission Recording toob kaasa optimeeritud kasutajaliidese, mugava ülesannete salvestamise ja sihtpunktide märgistamise, säästes 90% tööetappidest. Gimbali nurka ja fotoseadeid saab muuta teekonnapunktide vahel, tõstes nii lennu tõhusust.

Loe lisa: DJI FlightHub 2

DJI Terra

DJI Terra on rakendus, mis kasutab peamiselt 2D ortofotosid ja 3D mudeleid ning pakub funktsioone nagu 2D-multispektraalne modelleerimine, lidari punktipilve töötlus ja seiremissioonide automatiseerimine. Loe lähemalt. →

Töötab koos

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.