DJI Mavic 3M

DJI Mavic 3M

Mavic 3 Multispectralil on kaks nägemismeelt. 3M ühendab RGB-kaamera ja multispektraalkaamera, et skaneerida ja analüüsida põllukultuuride kasvu. Põllumajandusliku tootmise juhtimine nõuab täpsust ja andmeid ning Mavic 3M pakub mõlemat.

4 × 5 MP G/R/RE/NIR

multispektraalkaamera

20 MP

RGB kaamera

4/3 CMOS

sensor

15 km

edastuskaugus

43 min

lennuaeg

RTK

positsioneerimine

200 ha

ühe lennuga

Multispektraalne + RGB

DJI Mavic 3M pildistamissüsteemi moodustavad 20 MP RGB-kaamera ja neli 5 MP multispektraalkaamerat (G/R/RE/NIR). Mavic 3M sobib näiteks aeromõõdistamiseks, põllukultuuride kasvu jälgimiseks ja loodusvarade uurimiseks.

5 MP multispektraalkaamera

Near-infrared (NIR)

860 nm ± 26 nm

Red (R)

650 nm ± 16 nm

Red edge (RE)

730 nm ± 16 nm

Green (G)

560 nm ± 16 nm

20 MP RGB-kaamera

4/3 CMOS

sensor

1/2000 s

säriaeg

0,7 s intervalliga

sarivõte

Päikesevalguse andur

Sisseehitatud päikesevalguse andur jäädvustab päikesekiirguse ja salvestab selle pildifaili, mis annab täpsemad NDVI tulemused.

Stabiilne signaal, sujuv pildiedastus

O3 ülekanne integreerib kaks saatesignaali ja neli vastuvõtusignaali, et toetada 15 km edastuskaugusi.

RTK moodul

Mavic 3M RTK moodul on loodud sentimeetri täpsusega positsioneerimiseks. Lennujuhtimine, kaamera ja RTK moodul sünkroonitakse mikrosekundites, et iga kaamera asukoht täpselt jäädvustada. See võimaldab Mavic 3M-il teha ülitäpset aeromõõdistamist ilma maapealseid juhtimispunkte kasutamata.

Mitmesuunaline takistuste tuvastamine, maastikku jälgiv mõõdistamine

DJI Mavic M3 sensorid tuvastavad kõikides suundades olevad takistused. Maastiku jälgimise funktsiooni saab kasutada järskudel nõlvadel.

Kiire laadimine

Aku 100 W laadimisjaotur ja drooni 88 W otselaadimine.

Rakendused

Istanduste kaardistamine

Mavic 3M võimaldab DJI Terra või DJI SmartFarmiga koostada kõrge eraldusvõimega kaarte, automaatselt puid muudest objektidest eristada ja nende arvu tuvastada ning põllumajandusdroonidele kolmemõõtmelisi marsruute luua.

Väetamine

Väetamistöödel kasutatakse Mavic 3M multispektraalseid jäädvustusi. DJI Terra või DJI SmartFarm Platform loovad NDVI ja muude taimestikuindeksite kaarte, fikseerides põllukultuuride olukorra ja koostades põlumajandusdroonide tööjuhised. See võimaldab vähendada kulusid, suurendada saaki ja kaitsta keskkonda.

Põldude nutikas seire

Mavic 3M suudab 4G võrgus reaalajas DJI SmartFarmi infot laadida ning märgata probleeme nagu umbrohusurve ja kasvu mahajäämus.

Keskkonnaseire ja loodusvarade uurimine

Mavic 3M-i saab kasutada ka keskkonna ja loodusvarade uuringutes, näiteks veekogude, metsade ja haljasalade seiramisel.

Tarkvara

DJI Pilot

DJI Pilot 2

DJI Pilot rakendus on loodud spetsiaalselt droonide juhtimiseks ja seadistamiseks. DJI Pilot aitab optimeerida lende nii, et jõudlus oleks maksimaalne – süsteem oskab arvesse võtta ka ilmastiku andmeid ning teeb lennu alati kõige ressursisäästlikumalt. 

Drooni ja lisaseadmete juhtnuppudele pääseb hõlpsasti juurde ühe puudutusega. Lennu üksikasjade ja navigatsiooniteabe selge esitus kujundab kasutajakogemust ning olukorrateadlikkust.

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2 on tarkvara droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab ettevõtetel oma lennutegevust tõhustada – kõiki ettevõtte lennumasinaid on võimalik ühest kohast mugavalt hallata ning kõik meeskonnaliikmed on reaalajas kursis tööde kulgemise ja objektidele lisatud märkmetega.

FlightHub 2 pakub 2.5D baaskaarti kiireks maastikuteadlikkuseks, ühe puudutusega panoraami sünkroonimist asukoha kiireks ülevaateks ja pilvekaardistamist kiireks RGB- või infrapunakaardistamiseks.

FlightHub 2-s kavandatud lennumarsruute ja -ülesandeid saab hõlpsasti Pilot 2-ga sünkroonida.

Live Mission Recording toob kaasa optimeeritud kasutajaliidese, mugava ülesannete salvestamise ja sihtpunktide märgistamise, säästes 90% tööetappidest. Gimbali nurka ja fotoseadeid saab muuta teekonnapunktide vahel, tõstes nii lennu tõhusust.

Loe lisa: DJI FlightHub 2

DJI Terra

DJI Terra on rakendus, mis kasutab peamiselt 2D ortofotosid ja 3D mudeleid ning pakub funktsioone nagu 2D-multispektraalne modelleerimine, lidari punktipilve töötlus ja seiremissioonide automatiseerimine. Loe lähemalt. →

Töötab koos

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.