Geodeesia

Kindlus, täpsus, usaldusväärsus – on geodeetide jaoks Trimble'i tooteid iseloomustavad märksõnad.
Soovitame Sulle Trimble'i seadmeid ja tarkvara efektiivseteks mõõdistus- ja kaardistustöödeks.

Usaldusväärsed mõõtmistulemused, suurepärane jõudlus

Trimble S-seeria tahhümeetrid on üleilmselt tuntud oma vankumatu täpsuse poolest. Lipulaev Trimble SX12 saab hiilgavalt hakkama kõigi mõõdistusülesannetega.

Trimble R-seeria GNSS süsteemid toovad lauale konkurentsita töökindluse ja jõudluse. Täpsus kuni 8 mm H ja 1,5 mm V, uskumatult vastupidavad kukkumistele ja keskkonna mõjudele. Samuti on need reaalajas ühendatud mitmete erinevate parandusallikatega, mis töötavad isegi katkendliku ühenduse korral.

Jõuline positsioneerimismootor Trimble ProPoint™ võimaldab täpsust ka keerukates GNSS-i oludes ja koos Trimble TIP™ IMU-põhise kaldekompensatsiooniga tagab oluliselt suurema jõudluse.

Loe edasi: GNSS ja tahhümeetrid

Geodeedi parim sõber

Trimble’i välitööde lahendused saab iga geodeet seadistada oma mõõtmisstiilile, just nii, nagu edukalt sujuvateks tööpäevadeks tarvis.

Väliarvutitest on geodeetide seas kõige populaarsemad kontrollerid Trimble TSC7 ja Trimble TSC5 ning suure ekraaniga tahvelarvutid Trimble T100 ja Trimble T7.

Trimble Access on välitöödel spetsialisti põhitarkvara. Mõõdistamist saab täielikult juhtida tänu tarkvara nutikatele lahendustele, kiirusele ja visualiseerimisvõimalustele.

Trimble Business Center katab geodeesiabüroo vajadused välitööde ettevalmistamisest ja andmete kontrollist kuni võrguparanduste, CADi, fotogramm-meetria ning töövoogude automatiseerimiseni. Täielik, terviklik tarkvaralahendus.

Trimble SiteVision liitreaalsuse süsteem lihtsustab olemasolevate georuumiliste andmete visualiseerimist füüsilises keskkonnas – alates kinnistupiiridest ja maa-alustest ühendustest kuni mitmesuguste disainijoonisteni. Liitreaalsus lubab langetada õigeid otsuseid.

Kontakt

Markus Kauküla

Markus Kauküla

Trimble'i tooted

Kirjuta Markusele

Geosoft OÜ

Geosoft tegeleb mõõdistustehnoloogia müügi ja kasutajakoolitusega, et Eesti mõõdistajatel oleksid nutikad, täpsed ja usaldusväärsed töövahendid. Geosoft asutati 1999. aastal Tartus. Geosoft on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Geosofti tootevalikus on ruumiandmete professionaalseks kogumiseks, töötlemiseks ja analüüsiks loodud instrumendid, seadmed ja tarkvara, samuti töövahendite rent, hooldusteenused ja kasutajakoolitused. Kõrgetasemelist mõõdistustehnoloogiat vajatakse paljudel tegevusaladel: geodeesia, ehitus, kaevandamine, metsandus, tööstus, logistika, kohtuekspertiis, kultuurivarade kaitse.

Geosoft on 2004. aastast USA kaubamärgi Trimble toodete volitatud edasimüüja ja pakub 2009. aastast Trimble VRS Now RTK paranduste teenust. Portfellis on ka kaubamärgid Spectra GeospatialPhoenix LiDAR SystemsPIX4DDJIDelair ja SketchUp.

Geosofti tiimi liikmed on tõelised tehnoloogiafännid, kes annavad meelsasti nõu, milline töövahendite ja tarkvara komplekt kasutajale kõige enam väärtust pakub.

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.