Geodeesia

Kindlus, täpsus, usaldusväärsus – on geodeetide jaoks Trimble'i tooteid iseloomustavad märksõnad.
Soovitame Sulle Trimble'i seadmeid ja tarkvara efektiivseteks mõõdistus- ja kaardistustöödeks.

Usaldusväärsed mõõtmistulemused, suurepärane jõudlus

Trimble S-seeria tahhümeetrid on üleilmselt tuntud oma vankumatu täpsuse poolest. Lipulaev Trimble SX12 saab hiilgavalt hakkama kõigi mõõdistusülesannetega.

Trimble R-seeria GNSS süsteemid toovad lauale konkurentsita töökindluse ja jõudluse. Täpsus kuni 8 mm H ja 1,5 mm V, uskumatult vastupidavad kukkumistele ja keskkonna mõjudele. Samuti on need reaalajas ühendatud mitmete erinevate parandusallikatega, mis töötavad isegi katkendliku ühenduse korral.

Jõuline positsioneerimismootor Trimble ProPoint™ võimaldab täpsust ka keerukates GNSS-i oludes ja koos Trimble TIP™ IMU-põhise kaldekompensatsiooniga tagab oluliselt suurema jõudluse.

Loe edasi: GNSS ja tahhümeetrid

Geodeedi parim sõber

Trimble’i välitööde lahendused saab iga geodeet seadistada oma mõõtmisstiilile, just nii, nagu edukalt sujuvateks tööpäevadeks tarvis.

Väliarvutitest on geodeetide seas kõige populaarsemad kontrollerid Trimble TSC7 ja Trimble TSC5 ning suure ekraaniga tahvelarvutid Trimble T100 ja Trimble T7.

Trimble Access on välitöödel spetsialisti põhitarkvara. Mõõdistamist saab täielikult juhtida tänu tarkvara nutikatele lahendustele, kiirusele ja visualiseerimisvõimalustele.

Trimble Business Center katab geodeesiabüroo vajadused välitööde ettevalmistamisest ja andmete kontrollist kuni võrguparanduste, CADi, fotogramm-meetria ning töövoogude automatiseerimiseni. Täielik, terviklik tarkvaralahendus.

Trimble SiteVision liitreaalsuse süsteem lihtsustab olemasolevate georuumiliste andmete visualiseerimist füüsilises keskkonnas – alates kinnistupiiridest ja maa-alustest ühendustest kuni mitmesuguste disainijoonisteni. Liitreaalsus lubab langetada õigeid otsuseid.

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.