Geodeesia

Teie töö on teie usaldusväärsus.

Sa oled uhke selle üle, mida teed. Kõik, mida teete, tuleb teha täpsusega – või teie usaldusväärsus langeb kahtluse alla. Seetõttu vajate Trimble’i mõõdistustarkvara ja -varustust, mis on sama töökindel kui te ise – et saaksite oma töö kindla täpsusega teha.

Vali Trimble.

Trimble seadmed on üle maailma tuntud ivaliteedi, täpsuse ja usaldusväärsuse poolest.

Siit leiate teavet meie parimate toodete kohta, millest sõltuvad enamus geodeete päevast päeva.

R12 integreeritud GNSS süsteem
R10 integreeritud GNSS süsteem

TSC7 väliarvuti
TSC3 väliarvuti
T10 tahvelarvuti
T7 tahvelarvuti

SX10 tahhümeeter
S7 tahhümeeter

Trimble Access
Trimble Business Center

Geodeedi parim sõber

Seadistage oma mõõtmisstiil nii, nagu vajate.

Trimble Access on spetsialisti põhitarkvara välitöödel. Sa saad on mõõdistamist täielikult juhtida tänu nutikatele lahendustele, kiirusele ja visualiseerimisvõimalustele. Kohadage seade vastavalt oma vajadustele.

Trimblel on hulk sinu vajadusele sobivaid väliarvuteid. Populaarsed kontrollerid TSC3 või TSC7, suurema ekraaniga tahvelarvutid T10 või T7 – vali omale sobiv.

Usaldusväärsed andmed sisse ja välja

Trimble S-seeria tahhümeetrid on maailmas tundud oma täpsuse poolest. Uue lisandunud SX10-ga saad sa kõike mõõta.

Trimble R-seeria GNSS süsteemid on valdkonna juhtivad seadmed, mis on tuntud oma töökindluse ja jõudluse poolest. Kuni 8mm Hz ja 1,5mm Vt täpsus, uskumatult vastupidav kukkumistele ja keskkonna mõjudele. Samuti on need ühendatud mitmete erinevate reaalaja parandusallikatega ( isegi ühenduse katkemise korral), võimaldab Trimble teil kiiremini, pikemalt ja lihtsamalt mõõta keerulisi objekte.

CAD…

Trimble Business Center (TBC) toetab teid välitöödele minekul andmete ettevalmistamisel, kontrollib andmeid, pakub võrguparandusi ning palju muud, et luua kvaliteetne tulem. Trimble Business Center loodi selleks, et Teil ei läheks vaja mitut erinevat tarkvara. TBC-d kasutades vajate vaid ühte.

Elavdage oma georuumilisi andmeid Trimble SiteVision liitreaalsus seadmega. See võimaldab georuumilise teabe kasutamist, võimaldades teil oma andmeid reaalses maailmas näha. Näiteks kinnistu piire, maa-all olevaid kommunikatsioone, kontseptuaalseid disainilahendusi jne. See on suurepärane lahendust projekti planeerimise faasis, kuid samuti kogu projekti vältel.

Välitarkvara ja väliarvutid

GNSS süsteemid

Robot tahhümeetrid

Mehaanilised tahhümeetrid

Kontoritarkvara

Trimble RealWorks

Punktipilve töötlemine

Tahad seadet osta?

Soovid seadme demo?

Seade vajab remonti/hooldust?

Item added to cart.
0 items - 0.00