Delair UX11

Delair UX11

Kõige nutikam droon kaardistamiseks.

Delair UX11 on fikseeritud tiibadega droon professionaalseks kaardistamiseks. Lihtne kasutada, mugav juhtida, kerge transportida ning väga täpne.

80 min

suurim lennuaeg

1,6 kg

mass

1,2 m

tiivaulatus

54 km/h

lennukiirus

53 km

lennuulatus

Kaardista ja digiteeri suuri alasid

Delair UX11 on ideaalne droonilahendus ülitäpseks ja lihtsaks kaardistamiseks. See pakub sisseehitatud katikuga kaamerat, sentimeetrise täpsusega GNSS-andurit, PPK võimalusi geodeetilise täpsusega tulemuste saamiseks ning nii 2,4 GHz juhtmevaba kui ka 3G/4G mobiilsidet, et töötada kõikjal. 

Drooni jõudlus (võib lennata 59 minutit, kattes 120 ha lennukõrgusel 120 m) vähendab oluliselt kaardistustööde kogumaksumust võrreldes muude mõõdistamis- ja kaardistamisvõimalustega.

Suur lennuulatus

UX11 on väga produktiivne tänu oma 59-minutisele lennuvastupidavusele koos pika lennuulatusega (53 km). Ühe lennuga saad kaardistada 120 ha lennukõrgusel 120 m, GSD on 1,7 cm.

Kaks sidesüsteemi viivad kaugemale​

Delair UX11 on alati ühendatud nii mobiilsideühenduse (3G/4G) kui ka raadiolingi kaudu Delair Linki maapealse jaamaga (2,4 GHz). UX11 on ka üks vähestest BVLOS-valmidusega droonidest. Delair Link pakub kuni 6,4 km leviala FCC piirkondades ja 3,2 km CE piirkondades.

Delair UX11 lühiülevaade

Mugav transportida

UX11 on kerge (ainult 1,5 kg) ja seda on mugav kaasas kanda. Komplekti kuulub ka spetsiaalne seljakott (43 x 36 x 80 cm).

Kerge seadistada

Delair UX11 on välitingimustes lihtne töövalmis seada seada – tuleb vaid tiivad kere külge lükata ja masin ongi lennuvalmis. Drooni kokkupanemiseks kulub vähem kui 5 minutit.

Lihtne lennuhaldus tahvelarvutis

Delair Flight Deck on Androidi baasil lihtne lendude planeerimise ja monitoorimise äpp: lennueelne kontroll-nimekiri, lennukeelu tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmete statistika. Kogu info saab otse kontorisse saata.

Täisautomaatne lendamine

Delair UX11 käivitamiseks ei pea olema kogenud droonipiloot. Käivitussüsteem on täisautomaatne. Planeeri oma lend vaid mõne vajutusega tahvelarvutil ja käivita droon – õhkutõus, lend ja maandumine toimub autopiloodil.

Pilvepõhine andmetöötlus

Tee andmetöötlus maksimaalselt kuluefektiivseks ja mugavaks: Delair UX11 AG võimaldab kogutud andmeid töödelda Delair Aerial Intelligence pilveplatvormis. Ligipääs tarkvarale on võimalik hankida vastavalt vajadusele – kas kuupõhiselt või projektipõhiselt. Programm aitab korduvandmeid kiiresti analüüsida ning näitab kätte uued võimalused. Andmeid saab igal hetkel allalaadida.

Salvestatud andmete haldamine

Komplekti kuuluv Delair After Flight tarkvara aitab filtreerida, valida ja töödelda andmeid pärast arvutisse allalaadimist. Saab automaatseadistada piltide salvestamise viisi (.jpg, .tif), ning eksportida mistahes fotogramm-meetria tarkvarasse, sealhulgas Trimble Business Centerisse (.jxl).

Täpne ja automaatne maandumine

Maandumine ja õhkutõus toimub 30° nurga all – nagu lindudel. Start ja maandumine on seega võimalik planeerida piiratud alal, tänu spetsiaalsele kaugmõõtmistehnoloogiale maandub UX11 turvaliselt.

Post-Processed Kinematic (PPK)

Post-Processed Kinematic (PPK) tagab sentimeetri täpsuse minimaalse GCP kasutamisega. Delair UX11 on varustatud kahe sagedusega GNSS-anduriga (L1, L2) ja kasutab nii GPS-i kui ka GLONASSi satelliite. PPK saab aktiveerida töö käigus: piiramatult või nõudmisel ja isegi tagasiulatuvalt. Delair After Flight tarkvara hoolitseb PPK töötlemise eest.

Tarkvara

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.