DJI Matrice 350 RTK

Täisvarustuses edasiliikumiseks.

Täiesti uus videoedastussüsteem ja juhtimiskogemus, tõhusam akusüsteem ja põhjalikud turvafunktsioonid.

Matrice 350 RTK

DJI droonide täiustatud lipulaev Matrice 350 RTK seab tööstusharus uue mõõdupuu. See järgmise põlvkonna drooniplatvorm pakub täiesti uut videoedastussüsteemi ja juhtimiskogemust, tõhusamat akusüsteemi ja põhjalikumaid turvafunktsioone, lisaks suurt kandevõimet ja laiendusvõimalusi. Matrice 350 RTK on täielikult varustatud, et süstida uuenduslikku jõudu mistahes õhutegevusse.

Lihtsalt võimas lennujõudlus

Vastupidavalt ehitatud Matrice 350 RTK-l on võimas tõukejõud, täiustatud kaitseklass ja suurepärased lennuomadused, mis võimaldavad sel hõlpsasti toime tulla mitmesuguste väljakutsetega.

55 min

maksimaalne lennuaeg

IP 55

kaitseklass

DJI O3

Enterprise Transmission

DJI RC Plus

400

akutsüklit

6-suunaline

positsioneerimine

FPV kaamera

öövaatega

Multi-Payload

tugi

DJI Matrice 350 RTK

O3 Enterprise Transmission

Matrice 350 RTK kasutab DJI O3 Enterprise Transmissionit, mis toetab kolmekanalilist 1080p HD otseülekannet ja maksimaalselt 20 km suurust ülekandekaugust. Nii droonil kui ka kaugjuhtimispuldil on nelja antenniga saate- ja vastuvõtusüsteem, mis suudab nutikalt valida 2 parimat antenni signaalide edastamiseks, sellal kui 4 antenni võtavad samaaegselt signaale vastu. Nii paraneb oluliselt häirete vältimise võimekus ja optimeeritakse ülekande stabiilsust.

2,7 kg

maksimaalne kandevõime

7000 m

suurim lubatud lennukõrgus

12 m/s

suurim lubatud tuuletakistus

-20° kuni 50°C

töötemperatuur

Uus juhtimiskogemus

DJI RC Plus

DJI RC Plus

7-tollise kirka ekraaniga DJI RC Plus toetab kahe operaatori režiimi ja on varustatud standardse WB37 välisakuga, mis pakub kuni kuus tundi tööaega, vastates erinevatele kasutusvajadustele.

Ehitatud karmide keskkondade jaoks

IP54 reitinguga DJI RC Plus on tolmu- ja veekindel, et tegutseda kindlalt ka halva ilma korral. Töötemperatuur on -20° kuni 50°C, mis võimaldab töötada aastaringselt ka väga kuumas või külmas piirkonnas.

Sujuv ja tõhus juhtimine

Kiireks käsitsemiseks on kaugjuhtimispuldi esi-, tagaküljel ja ülaosas mitmed nupud ja lülitid. Nuppude funktsioone saab kohandada vastavalt kasutaja harjumustele ning luua intuitiivse ja paindliku kasutuskogemuse.

DJI Pilot 2

DJI Pilot 2 rakendust on veelgi optimeeritud, et näidata selgelt lennuülesande tüüpi ja lennumasina olekut. Drooni ja kandevõime lihtne ja sujuv haldamine hõlbustab tõhusamat töötamist.

Uuendatud akusüsteem

Uus 2 aku süsteem

Matrice 350 RTK on varustatud uue TB65 topeltakude süsteemiga, mis toetab akude kiirvahetust ja võimaldab sooritada mitmeid lende ilma väljalülitamiseta. Akut saab laadida kuni 400 töötsüklit, mis vähendab ühe lennu maksumust.

Järgmise põlvkonna arukas akujaam

Uus BS65 Intelligent Battery Station pakub terviklahendust akude laadimiseks, ladustamiseks ja transportimiseks.

Mitu laadimisviisi

Ladustamisrežiimis laeb aku 50% ulatuses, mis sobib hästi aku pikaajaliseks hoiustamiseks. Režiimis Ready-to-Fly toimub mitme akukomplekti kiire laadimine 90% tasemeni, et alustada tööd millal tahes ja pikendada ka aku kasutusiga.

Nutikas haldamine

Kui akujaam on ühendatud DJI RC Plusiga, kuvab DJI Pilot 2 rakendus aku olekut ja teavet aku tehnilise seisundi kohta. Lisaks saab ühe puudutusega määrata automaatse tühjakslaadimise päevade arvu, uuendada tarkvara, eksportida logisid ja kasutada ka muid kiirtoiminguid.

Kerge transportida

Akujaam on loodud 360° pöörlevate ratastega, mis võimaldavad mugavamat transportimist.

Täiustatud lennuohutus

Raamivarraste lukustuse näidik

Matrice 350 RTK toob uue raamivarraste lukustuse märkamise funktsiooni, et vältida lukustumata varraste ohtu, mis lubab rahulikult lendamisele keskenduda.

Öövaatega FPV-kaamera

Tänu oma suurepärasele öövaatele suudab FPV-kaamera öise lennu ajal ümbrust ja takistusi selgelt kujutada. Kaamera töötab koos PinPoint-funktsiooniga, et tagada ohutuks lennuks parem navigeerimine, ning aitab öisel ajal kindlalt tegutseda.

6-suunaline taju ja positsioneerimine

Matrice 350 RTK on loodud 6-suunalise binokulaarse nägemissüsteemi ja infrapunatundlikkusega, mis tagab 6-suunalise taju, positsioneerimise ja takistuste tuvastamise võimekuse, et pakkuda terviklikku turvalisust lennu ajal.

CSM radar

Paigaldatud CSM radariga suudab Matrice 350 RTK tuvastada väikeseid takistusi ülalpool ja 360° horisontaalsuunas ning neid õigeaegselt vältida. Tõhus tuvastuskaugus on kuni 30 m, mis parandab veelgi lennuohutust.

Tagavarasüsteemid

Nii Matrice 350 RTK lennusüsteemis kui ka andurisüsteemis on kasutusel dubleeritud lahendus, mis tagab maksimaalse lennuohutuse ja võimaldab teil rasketes töökeskkondades julgemalt tegutseda.

Suur kandevõime

Matrice 350 RTK toetab ühekordset allapoole suunatud gimbalit, kahekordset allapoole suunatud gimbalit ja üksikut ülespoole suunatud gimbalit ning sellel on avatud E-Port liides. Maksimaalse kandevõime 2,7 kg juures võib lennumasin kanda korraga kuni kolme kasulikku koormust, mis vastab mitmesuguste rakenduste, näiteks avaliku ohutuse, järelevalve ja kaardistamise vajadustele.

Kolmandate tootjate lisaseadmed

Lisaseadmed nagu gaasiandurid, valjuhääldid ja multispektraalsed sensorid saab DJI Payload SDK abil Matrice 350 RTK-ga ühendada, et rakendusalasid laiendada.

Tarkvara

DJI Pilot

DJI Pilot 2

DJI Pilot rakendus on loodud spetsiaalselt droonide juhtimiseks ja seadistamiseks. DJI Pilot aitab optimeerida lende nii, et jõudlus oleks maksimaalne – süsteem oskab arvesse võtta ka ilmastiku andmeid ning teeb lennu alati kõige ressursisäästlikumalt. 

Drooni ja lisaseadmete juhtnuppudele pääseb hõlpsasti juurde ühe puudutusega. Lennu üksikasjade ja navigatsiooniteabe selge esitus kujundab kasutajakogemust ning olukorrateadlikkust.

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2

DJI FlightHub 2 on tarkvara droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab ettevõtetel oma lennutegevust tõhustada – kõiki ettevõtte lennumasinaid on võimalik ühest kohast mugavalt hallata ning kõik meeskonnaliikmed on reaalajas kursis tööde kulgemise ja objektidele lisatud märkmetega.

FlightHub 2 pakub 2.5D baaskaarti kiireks maastikuteadlikkuseks, ühe puudutusega panoraami sünkroonimist asukoha kiireks ülevaateks ja pilvekaardistamist kiireks RGB- või infrapunakaardistamiseks.

FlightHub 2-s kavandatud lennumarsruute ja -ülesandeid saab hõlpsasti Pilot 2-ga sünkroonida.

Live Mission Recording toob kaasa optimeeritud kasutajaliidese, mugava ülesannete salvestamise ja sihtpunktide märgistamise, säästes 90% tööetappidest. Gimbali nurka ja fotoseadeid saab muuta teekonnapunktide vahel, tõstes nii lennu tõhusust.

Loe lisa: DJI FlightHub 2

DJI Terra

DJI Terra on rakendus, mis kasutab peamiselt 2D ortofotosid ja 3D mudeleid ning pakub funktsioone nagu 2D-multispektraalne modelleerimine, lidari punktipilve töötlus ja seiremissioonide automatiseerimine. Loe lähemalt. →

Nutikas töö

Kõrgtäpne kaardistamine

Matrice 350 RTK toetab Waypoint, Mapping, Oblique ja Linear Flight missioone. Tõhusaks andmekogumiseks saab kasutada Terrain Follow ja Smart Oblique funktsioone. Koos DJI Terraga on võimalik kiiresti hankida kõrglahutusega digitaalsed 2D- ja 3D-väljundid, mis tagavad kõrgtäpse ja suure tõhususega kaardistamise.

Õhk-maa koostöö (Air-to-Ground Coordination)

Tänu funktsioonidele, nagu kõrgtäpne PinPoint ja pilvepõhine reaalajas kaardistamine, saab Matrice 350 RTK siduda omavahel õhu, maa ja pilvepõhise keskkonna. Kui lennumasin on lõpetanud pildistamise, saab DJI FlightHub 2 kiiresti tööpiirkonna modelleerida ja edastada droonile ja maapealsetele operaatoritele juhtimisteavet. Nii kaugjuhtimispult kui ka FlightHub 2 toetavad punktide, joonte ja pindade joonestamist ja reaalajas üleslaadimist ning saavad drooniga suhelda, et otseülekandes töövaateid edastada, ületades sidebarjäärid õhk-maa koostööks.

Automatiseeritud täppisvaatlus

Missiooni reaalajas salvestamise abil saab Matrice 350 RTK luua ja talletada lennuteede faile, mida on võimalik igal ajal kasutada, et teostada automatiseeritud toiminguid ja muuta korratavad ülevaatused vähem aja- ja töömahukateks. AI Spot-Check’i kasutamisel toetab Matrice 350 RTK automaatset kadreeringut ja objektide käsitsi seadistamist, et parandada korduva pildistamise täpsust ja inspekteerimistööde kvaliteeti.

Kasutaja andmete turvalisus

Meediaandmete krüpteerimine

Kohalike andmete režiim

Ühe nupuvajutusega kõigi seadme andmete kustutamine

AES-256 videoülekande krüpteerimine

Pilvepõhine API

Ökosüsteem

DJI Matrice 350 RTK

Payload SDK

Erinevate tootjate lisaseadmed, näiteks gaasidetektorid, valjuhääldid, multispektraalsed sensorid, arvutimoodulid ja palju muud, saad hõlpsasti integreerida. Payload SDK toetab rakendusi E-Port, SkyPort V2 ja DJI X-Port, mis lühendavad oluliselt payloadi arendusperioodi ja maksimeerivad payloadide potentsiaali erinevates olukordades. E-Port toetab Payload SDK V3 ja uuemaid versioone ning ühildub Matrice 30 seeria Payload SDK kolmandate tootjate poolt pakutavate seadmetega.

Mobile SDK

Tänu suurele kolmandate tootjate mobiilirakenduste võrgustikule saad oma drooniplatvormi võimed eriülesannete täitmiseks avada. Mobile SDK-d kasutades toetab Matrice 350 RTK paindlike mobiilirakenduste arendamist.

Pilve API

Cloud API abil saab ühendada Matrice 350 RTK otse DJI Pilot 2 rakenduse kaudu kolmandate tootjate pilveplatvormidega, mille abil saad juurdepääsu funktsioonidele nagu andmeedastus, otseülekanded ja lennutee jagamine.

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.