Trimble xFill

Pidev täpsus

Säilita alla-sentimeetrine täpsus ka RTK või VRS signaali häirete ajal.

Tõrgeteta teenus, kõrge jõudlus

RTX-tehnoloogial töötav Trimble xFill pakub satelliidi vahendusel tõrgeteta, sentimeetri tasemel positsioneerimise parandusteenust, kui RTK- või VRS-signaalid katkevad häirete või raadioühenduse kadumise tõttu. Jätka sujuvalt tööd, parandades oma tootlikkust ja lõppkokkuvõttes ka kasumit.

Trimble xFill lühiülevaade

Säilita täpsus

Ühenduse katkemise ajal säilitad kahesentimeetrise horisontaalse täpsuse.

Katkestusteta tööaeg

Jätkad töötamist signaalikatkestuste korral.

Paindlikud valikud

Tasuta kasutatav 5-20 minutit.

Üleilmne teenus

Satelliitlevi muudab Trimble xFilli kättesaadavaks kogu maailmas, mis on ideaalne lahendus usaldusväärseks toeks kaugetes kohtades või kehva mobiilside leviala jaoks.

Trimble Correction parandusteenused

VRS NowCenterPoint RTX
HüvedKohene ligipääs reaalajas kinemaatilistele (RTK) parandustele; tugijaama ei ole vaja.Suure täpsusega GNSS-parandused. Saadaval kogu maailmas, ideaalne töötamiseks kaugetes paikades. Kohalikku tugijaama ega VRS võrku ei ole vaja.
SideMobiilsideSatelliit- või mobiilside
Täpsus< 2 cm horisontaalne täpsus, < 3 cm vertikaalne täpsus< 2 cm horisontaalne täpsus, < 5 cm vertikaalne täpsus
RakendusedTopograafiline, katastri- ja piirimõõdistamine, planeerimine, fotogramm-meetriline seire, mobiilne kaardistamine jpm.
Toetatud seadmedKõik GNSS vastuvõtjad, mis toetavad paranduste hankimist läbi NTRIP protokolli.Trimble R12i/R12, R10-2/R10, R2, R9, R750, R780, Spectra Geospatial SP90, SP85, SP60
Konvergents (täpse asukoha leidmine)Kohene< 1 min (Trimble RTX Fast regioonides, sh Euroopas)

KKK: korduma kippuvad küsimused

Satelliitidel põhineva positsioneerimise käigus kasutatakse RTK ehk Real Time Kinematic tehnoloogiat, mis suurendab reaalajas asukoha määramise täpsust. Matemaatilise algoritmi abil kõrvutatakse satelliitidelt ja maapealsetelt püsijaamadelt saabuvaid signaale ning saavutatakse reaalajas mõnesentimeetrise täpsusega positsioneerimine. Selline täpsus on geodeetiliseks mõõdistamiseks vajalik.

Eesti keeles saab positsioneerimistäpsuse parandamise tehnoloogiatest ülevaate Vikipeediast.

Trimble xFill on Trimble’i patenteeritud tehnoloogia, mis võimaldab GNSS signaali taastamist ka siis, kui signaal on ajutiselt katkenud. See tagab signaali katkematu jõudmise kasutajani, mis on eriti oluline näiteks kõrgete hoonete või metsade läheduses.

Trimble xFill töötab lisades kasutaja GNSS vastuvõtjasse täiendavaid asukoha korrigeerimisandmeid, mis on saadud Trimble’i võrgustiku kaudu. Kui GNSS-signaal katkeb, jätkab vastuvõtja töötamist täiendavate andmete abil, mis võimaldab kasutajal jätkata tööd ilma signaali kaotamata. See tähendab, et kasutajad saavad jätkata täpset positsioneerimist ka siis, kui signaal kaob, mis vähendab töökatkestuste arvu.

Trimble xFill tehnoloogia on suurepärane valik professionaalsetele geodeetidele, kes vajavad usaldusväärset ja täpset positsioneerimist. Trimble xFill tehnoloogia tagab GNSS signaali katkematuse ja täpsuse, mis võimaldab kasutajatel saavutada kõrgeima täpsusega tulemused ka kõige raskemates keskkonnatingimustes.

Trimble xFill teenuse eestikeelset kliendituge pakub Geosoft.

Üldkontaktid: +372 652 9211 ja info@geosoft.ee.

Kontaktisik: Markus Kauküla, +372 523 5692 ja markus@geosoft.ee.

Töötab koos

Integreeritud GNSS süsteemid

Trimble R12i

Produktiivuse uus tase.

Trimble R12

Nihuta piire.

Trimble R780

Trimble R780

Vabadus töötada nii, nagu tahad.

Modulaarsed GNSS süsteemid

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Geosoft OÜ

Geosoft tegeleb mõõdistustehnoloogia müügi ja kasutajakoolitusega, et Eesti mõõdistajatel oleksid nutikad, täpsed ja usaldusväärsed töövahendid. Geosoft asutati 1999. aastal Tartus. 

Geosofti tootevalikus on ruumiandmete professionaalseks kogumiseks, töötlemiseks ja analüüsiks loodud instrumendid, seadmed ja tarkvara, samuti töövahendite rent, hooldusteenused ja kasutajakoolitused. Kõrgetasemelist mõõdistustehnoloogiat vajatakse paljudel tegevusaladel: geodeesia, ehitus, kaevandamine, metsandus, tööstus, logistika, kohtuekspertiis, kultuurivarade kaitse.

Geosoft on 2004. aastast USA kaubamärgi Trimble toodete volitatud edasimüüja ja pakub 2009. aastast Trimble VRS Now RTK paranduste teenust. Portfellis on ka kaubamärgid Spectra Geospatial, Phoenix LiDAR Systems, PIX4D, DJI, Delair ja SketchUp.

Geosofti tiimi liikmed on tõelised tehnoloogiafännid, kes annavad meelsasti nõu, milline töövahendite ja tarkvara komplekt kasutajale kõige enam väärtust pakub.

Item added to cart.
0 items - 0.00