DJI Zenmuse L1

Zenmuse L1

Lidar + RGB lahendus aeromõõdistamiseks.

2 km2

ühe lennuga

5 cm

vertikaaltäpsus

10 cm

horisontaaltäpsus

240 000

punkti sekundis

3

tagasipeegeldust

IP54

kaitseklass

450 m

tuvastamisulatus

Digiteeri kompromissideta

Zenmuse L1 ühendab Livox Lidari, ülitäpse IMU ja 1-tollise CMOS-iga kaamera 3-teljelisel stabiliseeritud gimbalil. Koos Matrice 300 RTK ja DJI Terraga kasutamisel moodustab L1 tervikliku lahenduse, mis annab reaalajas 3D-andmeid, jäädvustab tõhusalt keerukate struktuuride üksikasju ja loob ülitäpseid mudeleid.

Erakordne jõudlus

Loo reaalajas värvitruusid punktipilvemudeleid või kogu ühe lennuga 2 km2 punktipilveandmeid, kasutades Livox Lidarit 70° FOV-ga ja 1-tollise sensoriga nähtava valguse kaamerat.

Võrratu täpsus

Renderda sentimeetri täpsusega mudeleid tänu suure täpsusega IMU-le, positsioneerimisandurile ja GNSS-andmete kaasamisele.

Valmis nagu Sinagi

IP54 kaitseklass võimaldab Zenmuse L1 kasutada vihmases või uduses keskkonnas. Lidari aktiivne skaneerimismeetod võimaldab lennata ka öösel.

Loo maailm 3D punktipilvedena

Point Cloud LiveView

Reaalajas punktipilved pakuvad kohest teavet, et kiiresti kriitilisi otsuseid teha. Samuti saad välitööde kvaliteeti kontrollida, hinnates punktipilve andmeid kohe pärast lendu.

Mõõdud ja annotatsioonid

Mõõtmise ja annotatsioonide tööriistad lubavad hankida ja edastada mudelite tähtsamaid parameetreid.

Järeltöötlus ühes programmis

DJI Terra ühendab IMU ja GNSS-i andmed punktipilvede ja nähtava valguse arvutuste jaoks ning teostab ka POS arvutused, et saaksid hõlpsalt genereerida mudeleid ja täpsusaruandeid.

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.