DJI Terra

Geoinfo kiire digiteerimine.

DJI Terra on rakendus, mis kasutab peamiselt 2D ortofotosid ja 3D mudeleid ning pakub funktsioone nagu 2D-multispektraalne modelleerimine, lidari punktipilve töötlus ja seiremissioonide automatiseerimine. 

DJI Terra on terviklahendus näiteks kaardistamiseks, elektrivõrgu, hädaabiteenuste, ehituse, transporditaristu ja põllumajanduse mudelite loomiseks.

Kaardistamine

3D mudelid

Impordib mitme nurga alt jäädvustatud pilte, et luua automaatselt realistlik 3D-mudel. Valikus on kolm eraldusvõimet – kõrge, keskmine ja madal – kujutiste loomiseks erinevates stsenaariumides nagu mõõdistamine ja kaardistamine, õnnetuspaigad, elektrivõrgu seadmed ja ehitusprojektide edenemise jälgimine.

Tee esmavajalikud otsused esialgse mudeli põhjal ja kontrolli koheselt selle täielikkust või planeeri 3D-lennud kohapeal.

2D kaardid

Kõrge eraldusvõimega ortomosaiigid täpsete mõõtmistulemuste saavutamiseks. Loo valitud alast reaalajas 2D ortomosaiik: ideaalne üksikasjalike lennutrajektooride loomiseks kaugetes piirkondades ja kasulik ka ajatundlikel missioonidel, mis nõuavad kohapeal kiiret otsustamist.

LiDAR

Töötle DJI Terras Zenmuse L1 jäädvustatud punktipilveandmeid. Vaid ühe klõpsuga arvutad POS-andmed, sulavpunktipilve ja nähtava valguse andmed, ekspordid punktipilved standardvormingus ja koostad välitööde aruandeid.

Multispectral

Kasutades P4 Multispectral multispektraalseid andmeid, lood radiomeetriliselt kalibreeritud peegelduskaarte kaugseireuuringute jaoks või koostd taimestikuindeksi kaarte, sealhulgas NDVI ja NDRE.

Üksikasjalik seiremissiooni planeerimine

Loo automaatselt teekonnapunktid ja lennumarsruudid 3D mudelis või punktipilves (või kolmanda osapoole punktipilves) valitud ühe või mitme punkti põhjal. Ekraanil kuvatakse valitud punkti sisaldav simuleeritud kaameravaade, mis võimaldab paremat teekonnapunktide valimist ja tõhusamat lennumarsruudi planeerimist, automatiseerides töövooge.

Sujuvad töövood, täpsed tulemused

Intuitiivne ja muretu

Hõlpsasti kasutatavate analüüsitööriistade abil saad mitmesugustel maastikel koguda peamisi andmeid, mis põhinevad lineaarsetel, pindala- ja mahumõõtmistel.

Jõudluse võimendamiseks kasuta korraga mitut graafikakaarti.

Vasta standarditele

Lisage POS-andmed, GCP-d või mõlemad andmekomplektid, et luua täiustatud täpsusega georeferentseeritud kaarte ja mudeleid otse vajalikus koordinaadisüsteemis.

Teisenda kaartide ja mudelite koordinaadid enam kui 8500 peamisse koordinaatsüsteemi, valides lihtsalt oma vajadustele vastava väljundi.

Vaata missiooni kvaliteediaruannet, et tagada tulemuste vastavus täpsusstandarditele.

Region of Interest funktsioon võimaldab kujutise luua kindlast huvipiirkonnast. See säästab töötlusaega ja loob selgema mudeli või punktipilve.

Lennumissiooni planeerimine

Teekonnapunktid

Loo tõhusad lennutrajektoorid, kasutades eelnevalt määratletud teekonnapunkti toiminguid ja reguleeritavaid parameetreid nagu kõrgus, kiirus, gimbali kaldenurk, drooni suund ja palju muud. Keerulisemate missioonide jaoks kasuta lennu 3D visualiseerimist, et kavandada ja simuleerida ülesandeid olemasolevatel 3D mudelitel.

Corridor Mission Planning

Loo teede ja raudteede ümber automatiseeritud lennuülesandeid, tõmmates lihtsalt kaardile joone. Reguleerige missiooni sätteid, et muuta kaardistamise kogupindala, valida kõrglahutusega 2D kaartide ja 3D mudelite või kiirete ülevaadete loomise vahel.

Piirkond

Vaid mõne ekraanipuudutusega saad keerukaid missioone automatiseerida, et luua erinevaid kaarte ja mudeleid edasiseks analüüsiks ning hõlbustada otsuste tegemist.

Kald-aerofotograafia

Kui täpsus on ülioluline, võimaldab Oblique funktsioon jäädvustada mahuka 3D mudeli andmekogumi.

Kontakt

Aeromõõdistamine. Droonid, lidarid ja tarkvara
+372 5691 2790

Marek on aeromõõdistamise ekspert ehk lidarite, fotogramm-meetria ja droonide asjatundja. Mareki ja tema juhitud lennumasinate kogemustepagasis on näiteks 1000 ha turbaraba mõõdistamine Leedus, sadu kilomeetreid kaardistatud kõrgepingeliinide trasse ja raudteekoridore Eestis, karjääride, prügilate ja teekatete mõõdistamised mahuarvutusteks ning veel palju suuremaid ja väiksemaid projekte.

Marekil on pikk kogemus Delair, Microdrones ja DJI droonide ning Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Mareki lemmikud on ka Phoenix LiDARi ja PIX4D tooted.

[ninja_form id='3']

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.