Trimble X9 uus 3D laserskanner edendab reaalsuse jäädvustamist

Nüüd on saadaval Trimble X9 3D laserskaneerimissüsteem, mis on uus mitmekülgne lahendus geodeesia-, ehitus- ja inseneritöö professionaalidele.

Trimble X9 skanner on üles ehitatud Trimble’i end varasemalt tõestanud laserskaneerimise tehnoloogiatele, mis on loodud parandama jõudlust rohkemates töökeskkondades, kasutades uuendusi, nagu Trimble X-Drive tehnoloogia automaatseks instrumentide kalibreerimiseks, isenivelleerimine ja laserpointeriga georeferentseerimine.

Uus Trimble X9 arendab edasi end tõestanud mudelit Trimble X7, pakkudes suuremat tööulatust, suuremat täpsust, lühemaid skaneerimisaegu ja erakordset tundlikkust. Täiustatud andmetöötlus ja suure jõudlusega laser suurendavad kõigi skaneeringute täpsust, asetades X9 keeruliste tumedate või peegeldavate pindade jäädvustamiseks esirinda. Keskseadme uus disain parandab signaali edastamist skaneeringu parema kvaliteedi tagamiseks. Tõhus X9 avardab rakendusi klientidele geodeesia, ehituse, nafta ja gaasi, raudtee, kohtuekspertiisi, seire, tunnelite, kaevandamise ja muudeski valdkondades.

Meie kliendid ostavad Trimble’i, sest nad tahavad töökindlust ja jõudlust. Trimble X9 on lihtne kasutada, pakub ületamatut usaldusväärsust ja loob suurepäraselt kvaliteetseid digitaalseid kujutisi rakenduste jaoks, mis ulatuvad kiirest ehitusdokumentatsiooni loomisest kuni keerukate väliuuringuteni.

Jason Hayes, Trimble Geospatiali Reality Capture Solutionsi turujuht

X9 võimaldab oluliselt säästa aega tänu äärmiselt täpsetele andmetele, võimaldades skaneerimisandmed sobitada juba välitööde käigus Trimble Perspective’i ja Trimble FieldLinki tarkvaras. Automaatne kalibreerimine välistab vajaduse iga-aastase kalibreerimise järele, mis alandab omamiskulusid, vähendab seisakuid ja suurendab oluliselt kasutajate investeeringutasuvust. Lisaks võimaldab X9 kiireks ja lihtsaks seadistamiseks ka isenivelleerimist koos valdkonna kõige laiema kompensatsioonivahemikuga.

Trimble X9 andmeid saab edastada otse Perspective’i või FieldLinki tarkvarast Trimble’i kontoritarkvarasse, sealhulgas Trimble Realworks 3D skaneerimise tarkvarasse, Trimble Business Centeri kontoritarkvarasse, SketchUpi ja Teklasse, või eksportida rakendusspetsiifiliste tulemuste saamiseks standardvormingutesse. Trimble’i ökosüsteem pakub tarkvara ja paindlikkust, et töötada nii, nagu skaneerimisprofessionaalid soovivad.

Registreeru 30. mail 2023 toimuvale ingliskeelsele veebiseminarile, mis tutvustab uut Trimble X9 3D laserskaneerimise süsteemi. Trimble Geospatiali Reality Capture Solutionsi meeskond kõneleb Trimble X9 tehnilistest omadustest ja võrdleb uut X9 teiste Trimble’i 3D skanneritega. Arutatakse ka töövooge Trimble Perspective’i välitarkvaraga ning lõplikku töötlemist ja tulemuste loomist Trimble RealWorksi ja Trimble Business Centeri tarkvaraga.

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Veel kasulikku blogis

Intergeo 2023

Intergeo 2023 trendid. Geosofti ülevaade Eesti mõõdistajatele

Intergeo, mõõdistusproffide aasta tähtsaim erialamess, toimus Berliinis 10.-12. oktoobrini. Geosofti tiim käis kohapeal ja annab Eesti mõõdistajatele ülevaate, millest messil kõneldi, mida näidati ja millised teemad „trendisid“. Põnevaid tooteid, tehnoloogiat ja inspireerivat tulevikku kiikamist jagus

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.