EGÜ kevadkonverentsil Trimble’i paremik katsetamiseks väljas

Trimble X9 3d-skanner Jõhvi kontserdimajas
Trimble X9 3d-skanner Jõhvi kontserdimajas

Mõõdistusproffidel aitab kevadisse meeleollu jõuda Eesti Geodeetide Ühingu kevadkonverents. Korraldajad on ettevalmistanud põneva ürituse, mille päevakavas on teemad parimas mõttes maast taevani ehk maapõue peidetud taristust kuni avamere-geodeesiani ja satelliidipõhise positsioneerimiseni. EGÜ kevadkonverents 2024 toob geodeesiavaldkonna spetsialistid kokku juba 8. märtsil Jõhvi kontserdimajas.

Kutsume sindki EGÜ kevadkonverentsil osalema, et koos avastada, mis Eesti geodeesiamaailmas uut. See on suurepärane võimalus värskendada oma teadmisi ja võrgustikku ning tutvuda ka Geosofti ja Trimble’i tooteparemikuga. Geosofti meeskond toob konverentsile kaasa Trimble’i populaarsed seadmed:

Need on näited Trimble’i tipptasemel varustusest, mis on loodud selleks, et muuta sinu töö kiiremaks, täpsemaks ja tõhusamaks. Geosofti väljapanekul saad käed külge panna ja ise kogeda, kuidas Trimble’i uusimad seadmed sinu tööd lihtsustada võivad.

Trimble X9 ja X12 skannerid pakuvad erakordset skaneerimiskiirust ja täpsust, mis on ideaalne ka kõige keerukamate projektide jaoks. Tule vaata, kuidas need seadmed võivad muuta sinu mõõdistamisprojekte.

Kohtume 8. märtsil Jõhvi kontserdimajas!

PS Kevade saabumise kiirendamiseks kavandame Geosoftis ühte toredat üritust veel. Jäta 21. märtsi pärastlõuna kalendris vabaks ja veendu, et Geosofti e-kirjad ilusti sinu postkasti jõuavad.

Veel kasulikku blogis

Kino ja GNSS. Geodeetide päev VRS Now’ga

Geodeetide päeval, 21. märtsil ootame mõõdistajaid kinno Artis. Enne kevadisi suurtöid võta koos Geosoftiga aega teadmiste uuendamiseks ja kinoelamuseks. Hea tuju sinu poolt, värsked teadmised, kuum kohv ja pärjatud film meie poolt! Geodeetide päev VRS

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.