Trimble X9 uus 3D laserskanner edendab reaalsuse jäädvustamist

Nüüd on saadaval Trimble X9 3D laserskaneerimissüsteem, mis on uus mitmekülgne lahendus geodeesia-, ehitus- ja inseneritöö professionaalidele.

Trimble X9 skanner on üles ehitatud Trimble’i end varasemalt tõestanud laserskaneerimise tehnoloogiatele, mis on loodud parandama jõudlust rohkemates töökeskkondades, kasutades uuendusi, nagu Trimble X-Drive tehnoloogia automaatseks instrumentide kalibreerimiseks, isenivelleerimine ja laserpointeriga georeferentseerimine.

Uus Trimble X9 arendab edasi end tõestanud mudelit Trimble X7, pakkudes suuremat tööulatust, suuremat täpsust, lühemaid skaneerimisaegu ja erakordset tundlikkust. Täiustatud andmetöötlus ja suure jõudlusega laser suurendavad kõigi skaneeringute täpsust, asetades X9 keeruliste tumedate või peegeldavate pindade jäädvustamiseks esirinda. Keskseadme uus disain parandab signaali edastamist skaneeringu parema kvaliteedi tagamiseks. Tõhus X9 avardab rakendusi klientidele geodeesia, ehituse, nafta ja gaasi, raudtee, kohtuekspertiisi, seire, tunnelite, kaevandamise ja muudeski valdkondades.

Meie kliendid ostavad Trimble’i, sest nad tahavad töökindlust ja jõudlust. Trimble X9 on lihtne kasutada, pakub ületamatut usaldusväärsust ja loob suurepäraselt kvaliteetseid digitaalseid kujutisi rakenduste jaoks, mis ulatuvad kiirest ehitusdokumentatsiooni loomisest kuni keerukate väliuuringuteni.

Jason Hayes, Trimble Geospatiali Reality Capture Solutionsi turujuht

X9 võimaldab oluliselt säästa aega tänu äärmiselt täpsetele andmetele, võimaldades skaneerimisandmed sobitada juba välitööde käigus Trimble Perspective’i ja Trimble FieldLinki tarkvaras. Automaatne kalibreerimine välistab vajaduse iga-aastase kalibreerimise järele, mis alandab omamiskulusid, vähendab seisakuid ja suurendab oluliselt kasutajate investeeringutasuvust. Lisaks võimaldab X9 kiireks ja lihtsaks seadistamiseks ka isenivelleerimist koos valdkonna kõige laiema kompensatsioonivahemikuga.

Trimble X9 andmeid saab edastada otse Perspective’i või FieldLinki tarkvarast Trimble’i kontoritarkvarasse, sealhulgas Trimble Realworks 3D skaneerimise tarkvarasse, Trimble Business Centeri kontoritarkvarasse, SketchUpi ja Teklasse, või eksportida rakendusspetsiifiliste tulemuste saamiseks standardvormingutesse. Trimble’i ökosüsteem pakub tarkvara ja paindlikkust, et töötada nii, nagu skaneerimisprofessionaalid soovivad.

Registreeru 30. mail 2023 toimuvale ingliskeelsele veebiseminarile, mis tutvustab uut Trimble X9 3D laserskaneerimise süsteemi. Trimble Geospatiali Reality Capture Solutionsi meeskond kõneleb Trimble X9 tehnilistest omadustest ja võrdleb uut X9 teiste Trimble’i 3D skanneritega. Arutatakse ka töövooge Trimble Perspective’i välitarkvaraga ning lõplikku töötlemist ja tulemuste loomist Trimble RealWorksi ja Trimble Business Centeri tarkvaraga.

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Veel kasulikku blogis

Trimble R780 parimad omadused pandi proovile

Näe, uus! Uus Trimble R780 GNSS vastuvõtja. Geosofti Marek ja Hugo panid R780 parimad omadused lumises talves proovile, vaata videost. Kui tahad Trimble R780 lähemalt näha, tule Geosofti. Küsi Marekilt ja Markuselt, millise väliarvutiga R780

Loe edasi »
InnoTrans

InnoTrans – juhtiv transporditehnoloogia mess

Hugo Toll Artikkel ilmus ajakirjas GEODEET nr 51 (2022). InnoTrans on juhtiv rahvusvaheline transporditehnoloogia mess, mis sai alguse 1996. aastal ja toimub iga kahe aasta tagant Berliinis, korraldajaks Messe Berlin. InnoTrans, mis on jagatud viieks

Loe edasi »

Kampaaniapakkumine

Septembri lõpuni (või kuni kaupa jätkub) on võimalik soetada soodsa hinnaga kampaaniakomplekte, milles sisaldub Trimble R8s vastuvõtja Trimble TDC600 väliarvuti Trimble Access tarkvara VRS NOW teenuse litsents ja palju muud… Täpsema info leiate: https://geosoft.ee/kampaaniapakkumine/

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.