Skannerinädal Geosoftis. Eestisse jõudis Trimble X9 – saad kohe ise proovida

Trimble X9 skanner jõudis just Geosofti ja meil on hea meel sind sellega vahetult tutvuma kutsuda. Ole algaja või kogenud proff, tipptasemel X9 skanner avaldab kindlasti muljet! Loe edasi, sest pakume sulle kohe 3 võimalust, kuidas X9ga tuttavaks saada.

3D laserskanner kasutab laserkiiri pindade punkt-punktiliseks digitaliseerimiseks. Skaneerimisprotsess hõlmab laserkiire saatmist sihtmärgi poole ja selle peegeldunud signaali vastuvõtmist. Skanner mõõdab iga kiire tagasipõrkumiseks kulunud aega, võimaldades määrata punkti täpse kauguse skannerist. Kombineerides need kaugusandmed koos skanneri teadaoleva asukohaga, luuakse punktipilv, mis kujutab skaneeritud objekti või ala. Lõpptulemuseks on ülitäpne kolmemõõtmeline mudel.

Laserskaneerimine on erakordselt mitmekülgne, olles kasutusel nii ehituses, arhitektuuris, inseneritegevuses kui ka ajalooliste hoonete restaureerimisel. See tehnoloogia võimaldab kiiresti koguda suuri andmemahtusid, vähendades oluliselt vigade võimalust ja suurendades töö efektiivsust.

1. Trimble’i skanneripäev Geosoftis

Ühine meiega Trimble’i skanneripäeval 6. detsembril kl 10-12 Geosofti kontoris.

Piotr Strzelecki (Trimble Poland) tutvustab Trimble’i skanneriportfelli. Lisaks mudelile Trimble X9 saavad tähelepanu ka skannerid X7 ja X12, kavas on terviklik ülevaade kõigest, mida Trimble skaneerimishuvilistele pakub. Esitlus kestab u 30 minutit.

Reimo Ränk (Raxoest OÜ) jagab 3D skanneri kasutamise ja skaneerimisteenuse pakkumise kohalikku kogemust. Käime konkreetse kasutusjuhu ja Trimble X7 näitel läbi kogu skaneerimise töövoo ning saame teada, “kuidas seda tegelikult tehakse”, Eestis. Esitlus kestab u 30 minutit.

Üritusel on ka piisavalt aega küsimusteks-vastusteks ning mõõdistajate seltsis kohvi nautimiseks. Kui veel vabu aegu on, võid kohapeal broneerida X9 demo oma objektil (vt p 2, allpool).

Kiirusta, sest osalejate arv on piiratud!

Registreeru Trimble’i skanneripäevale, 6. detsembril kl 10

2. Trimble X9 demo sinu objektil

Kas sul on mõni skaneerimisprojekt mõttes? Proovi X9 jõudu enda valitud skaneerimisülesande näitel. Geosofti meeskond tuleb sulle tööpaika appi, juhendab seadme kasutamisel ning edastab sulle kogutud punktipilveandmed.

X9 demod viime läbi 6.-15. detsembrini ning igal päeval on meil aega ainult üheks demoks! Broneeri aeg hiljemalt 10. detsembril. Vajuta alltoodud lingil ja vali demo kuupäev, täpse kellaaja ja asukoha täpsustame koos üle.

Broneeri Trimble X9 demo

3. Geosofti X9 veebinar

Liitu Geosofti veebinariga ja avasta X9 interneti vahendusel. Veebinar toimub 7. detsembril kl 10-11.30 platvormil MS Teams.

Ürituse kavas on Trimble’i skanneripäeva esitlused, Piotr Strzelecki (Trimble Poland) tutvustab Trimble’i skanneriportfelli ja Reimo Ränk (Raxoest OÜ) jagab 3D skanneri ja skaneerimisteenuse pakkumise kohalikku kogemust (vt p 1, ülalpool).

Lisaks viib Geosofti meeskond otse-eetris läbi küsimuste ja vastuste sessiooni, milles on võimalik reaalajas osaleda.

Registreeru X9 veebinarile

Ära jää ilma võimalusest skaneerimistehnoloogia tulevikku kiigata! 30% Geosofti kliendiküsitlusele vastanutest huvitus 3D skaneerimise ja punktipilvede töötlemise teemadest. Seega oleme kindlad, et meie ürituste kohad täituvad kiiresti.

Veel kasulikku blogis

Kino ja GNSS. Geodeetide päev VRS Now’ga

Geodeetide päeval, 21. märtsil ootame mõõdistajaid kinno Artis. Enne kevadisi suurtöid võta koos Geosoftiga aega teadmiste uuendamiseks ja kinoelamuseks. Hea tuju sinu poolt, värsked teadmised, kuum kohv ja pärjatud film meie poolt! Geodeetide päev VRS

Loe edasi »
Trimble X9 3d-skanner Jõhvi kontserdimajas

EGÜ kevadkonverentsil Trimble’i paremik katsetamiseks väljas

Mõõdistusproffidel aitab kevadisse meeleollu jõuda Eesti Geodeetide Ühingu kevadkonverents. Korraldajad on ettevalmistanud põneva ürituse, mille päevakavas on teemad parimas mõttes maast taevani ehk maapõue peidetud taristust kuni avamere-geodeesiani ja satelliidipõhise positsioneerimiseni. EGÜ kevadkonverents 2024 toob

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.