Trimble Access 2023 nüüd saadaval

Uus Trimble Access 2023.00 suurendab jõudlust ja täpsust sujuvama andmete jagamise ja tõlgendamisega.

Trimble Access-i uuenduslike tööriistade ja lisadega versioon 2023.00 võimaldab ruumiandmeid efektiivsemalt koguda, hallata ja töödelda ning täiustab veelgi mõõdistus- ja ehitusprofessionaalide eelistatuimat tarkvaralahendust.

Veebinar

27. aprillil kl 00-01 toimub tasuta ingliskeelne veebinar, kus Trimble Accessi tootetiim tutvustab Trimble Accessi välitarkvara uusima versiooni põhifunktsioone ja täiustusi. Eesti ajavööndis on mugavam järelvaatamise võimalus: registreerunutele saadetakse veebinari salvestus!

Registreeru: Trimble Access 2023.00 veebinar

Uudisena saab 2023.00 versioonis Trimble Mapsi abil otse Trimble Accessis kasutada kõrglahutusega aeropilte, maastikuandmeid ja muud kaarditeavet. Ajakohased taustakaardid annavad parema ülevaate ümbrusest ja aitavad välitöödel teadlikke otsuseid teha.

Kasuta Trimble Mapsi, et hõlpsasti mõõdistusmärgi ümbrusega tutvuda.

Disainifailide linkimine Trimble Connect pilvetarkvarastja USB-mäluseadmetelt Trimble Accessi projektidega on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Need täiustused hõlbustavad koostööd ja andmete jagamist meeskondade vahel, parandades tööde tõhusust, täpsust ja üldist kvaliteeti.

Suurte andmekogumitega on huvipakkuvaid alasid märkides lihtsam töötada.

Trimble Access 2023.00 sisaldab ka mitmeid uusi tööriistu ja täiustusi, mis aitavad hallata ja analüüsida suuri andmekogumeid. Funktsioon Näita ja peida võimaldab kasutajatel kiiresti IFC elementide nähtavust muuta, samas kui uus hulknurga tööriist võimaldab hõlpsamini valida ebakorrapärase kujuga punktide rühmi.

Vaata lähemalt (inglise keeles):

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Veel kasulikku blogis

InnoTrans

InnoTrans – juhtiv transporditehnoloogia mess

Hugo Toll Artikkel ilmus ajakirjas GEODEET nr 51 (2022). InnoTrans on juhtiv rahvusvaheline transporditehnoloogia mess, mis sai alguse 1996. aastal ja toimub iga kahe aasta tagant Berliinis, korraldajaks Messe Berlin. InnoTrans, mis on jagatud viieks

Loe edasi »

Kampaaniapakkumine

Septembri lõpuni (või kuni kaupa jätkub) on võimalik soetada soodsa hinnaga kampaaniakomplekte, milles sisaldub Trimble R8s vastuvõtja Trimble TDC600 väliarvuti Trimble Access tarkvara VRS NOW teenuse litsents ja palju muud… Täpsema info leiate: https://geosoft.ee/kampaaniapakkumine/

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.