Trimble Access 2023 nüüd saadaval

Uus Trimble Access 2023.00 suurendab jõudlust ja täpsust sujuvama andmete jagamise ja tõlgendamisega.

Trimble Access-i uuenduslike tööriistade ja lisadega versioon 2023.00 võimaldab ruumiandmeid efektiivsemalt koguda, hallata ja töödelda ning täiustab veelgi mõõdistus- ja ehitusprofessionaalide eelistatuimat tarkvaralahendust.

Veebinar

27. aprillil kl 00-01 toimub tasuta ingliskeelne veebinar, kus Trimble Accessi tootetiim tutvustab Trimble Accessi välitarkvara uusima versiooni põhifunktsioone ja täiustusi. Eesti ajavööndis on mugavam järelvaatamise võimalus: registreerunutele saadetakse veebinari salvestus!

Registreeru: Trimble Access 2023.00 veebinar

Uudisena saab 2023.00 versioonis Trimble Mapsi abil otse Trimble Accessis kasutada kõrglahutusega aeropilte, maastikuandmeid ja muud kaarditeavet. Ajakohased taustakaardid annavad parema ülevaate ümbrusest ja aitavad välitöödel teadlikke otsuseid teha.

Kasuta Trimble Mapsi, et hõlpsasti mõõdistusmärgi ümbrusega tutvuda.

Disainifailide linkimine Trimble Connect pilvetarkvarastja USB-mäluseadmetelt Trimble Accessi projektidega on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Need täiustused hõlbustavad koostööd ja andmete jagamist meeskondade vahel, parandades tööde tõhusust, täpsust ja üldist kvaliteeti.

Suurte andmekogumitega on huvipakkuvaid alasid märkides lihtsam töötada.

Trimble Access 2023.00 sisaldab ka mitmeid uusi tööriistu ja täiustusi, mis aitavad hallata ja analüüsida suuri andmekogumeid. Funktsioon Näita ja peida võimaldab kasutajatel kiiresti IFC elementide nähtavust muuta, samas kui uus hulknurga tööriist võimaldab hõlpsamini valida ebakorrapärase kujuga punktide rühmi.

Vaata lähemalt (inglise keeles):

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Veel kasulikku blogis

Kino ja GNSS. Geodeetide päev VRS Now’ga

Geodeetide päeval, 21. märtsil ootame mõõdistajaid kinno Artis. Enne kevadisi suurtöid võta koos Geosoftiga aega teadmiste uuendamiseks ja kinoelamuseks. Hea tuju sinu poolt, värsked teadmised, kuum kohv ja pärjatud film meie poolt! Geodeetide päev VRS

Loe edasi »
Trimble X9 3d-skanner Jõhvi kontserdimajas

EGÜ kevadkonverentsil Trimble’i paremik katsetamiseks väljas

Mõõdistusproffidel aitab kevadisse meeleollu jõuda Eesti Geodeetide Ühingu kevadkonverents. Korraldajad on ettevalmistanud põneva ürituse, mille päevakavas on teemad parimas mõttes maast taevani ehk maapõue peidetud taristust kuni avamere-geodeesiani ja satelliidipõhise positsioneerimiseni. EGÜ kevadkonverents 2024 toob

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.