Trimble T100

Tahvelarvuti

Suur jõudlus välitöödel

Operatsioonisüsteem –  Windows 10 Professional
Ekraani suurus –  25.6 cm / 10.1″

Trimble® T100 tahvelarvuti toob välja kiire arvutamisvõimsuse ja suure ekraani eelised. T100 on võimas ja vastupidav seade, mis on loodud välitöödeks – kaardistamise ja GIS -andmete kogumiseks.

Saab kõigi ülesannetega hakkama

Trimble® T100 on Trimble uusim suure jõudlusega tahvelarvuti. Stiilse, vastupidava disaini ja 10-tollise puuteekraaniga, mida saate lugeda mis tahes tingimustes, saab T100 hakkama kõigega, mis tööpäeval välja tuleb. Nii saua küljes kui ka ilma sauata on T100 mugav käsitleda ja kaasaskanda, võimaldades teil töötamise ajal liikuda isegi kõige pikematel ja nõudlikumatel päevadel.

Ükskõik, kas olete sügaval metsas või tihedal ristmikul, on T100 selle töö jaoks õige tööriist. Suur sisemine aku koos kiire laadimisvõimalusega suurendavad tootlikkust ja vähendavad seisakuid. Võimas Intel® i5 protsessor võimaldab kiiret andmete kogumist ja andmetöötlust ning võimaldab kasutajatel andmete kvaliteeti kohapeal või kontoris kontrollida.

Ja ärge laske oma õhukesel profiilil end petta, T100 on täis nutikaid disainifunktsioone. Laiendatavad EMPOWER-moodulid, kasutaja konfigureeritavad jõudlusseaded ja muljetavaldavad IP-65 keskkonnaspetsifikatsioonid muudavad selle võrratu tööriistaks kõigi uuringute ja GIS-i vajaduste jaoks.

Mugav kasutada päevast päeva

  • Kiire ja võimas Intel i5 protsessor tõhusaks andmete kogumiseks ja töötlemiseks, et toetada nõudlikke välirakendusi ja luua kvaliteetseid väljundeid välitöödel või kontoris.
  • Suure jõudlusega suur 10-tolline puuteekraan, mis on maksimaalselt loetav nii päikesevalguse kui ka vähese valguse tingimustes.
  • Täiustatud kasutaja sisendkogemus, sealhulgas Wacomi EMR -pliiats, füüsilised suunanupud ja igasugune ilmaga puutetundlik juhtimine.
  • Täielikud Windowsi® töölauarakendused.
  • Pikk aku kasutusaeg, pakkudes mugavust välitingimustes töötamiseks isegi rasketes tingimustes.
  • Õhuke ergonoomiline disain koos intelligentsete disainifunktsioonidega, mis on loodud mugavaks ja kaasaskantavaks, võimaldades teil töötamise ajal liikuda.
  • Toetus EM120 2,4 GHz EMPOWER moodulile ühendamiseks optiliste instrumentidega. Ühilduvus EMPOWER moodulitega laiendab kasutajakonfiguratsioonide funktsionaalsust ja paindlikkust.

Instrumentide võrdlus...

Trimble T10Trimble T7
Operating SystemWindows 10 EnterpriseWindows 10 Professional
Screen Size25.6 cm / 10.1"17.8 cm / 7"
Screen TypeMulti touchMulti touch
Used WithTrimble Access, TerraFlex, TerraSyncTrimble Access, TerraFlex
Internal GPS with SBASYesYes
ProcessorIntel® i7Intel Apollo Lake
Memory8 GB8 GB
Data Storage256 GB / 512 GB128 GB
Internet Connection4G LTE4G LTE
Camera5 MP8 MP

Töötab koos...

Trimble R12

Nihuta piire.

Trimble R10

Uus efektiivsuse tase

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.