Trimble R780

Vabadus töötada nii, nagu soovid

Võimaldab valida sobiva konfiguratsiooni ja täiendada seda laienduste lisamisega. Tänu usaldusväärsetele GNSS-positsioneerimise tehnoloogiatele võid sellele ülimalt töökindlale GNSS vastuvõtjale kindel olla, et suurendada oma jõudlust ja paindlikkust mis tahes keskkonnas.

Trimble R780 on kõrgtäpne GNSS süsteem, mis on loodud toimima ka väga ekstreemsetes oludes. Erakordselt vastupidav R780 kasutab valdkonna parimaid, Trimble GNSS positsioneerimistehnoloogiaid. Kohandatav ja skaleeritav süsteem tõstab kindlasti jõudlust.

R780 seadmes ei ole midagi üleliigset – saad valida just enda vajadustele vastava seadistuse ja funktsionaalsuse. R780 paindlikkus võimaldab algseadistusele funktsioone jooksvalt juurde lisada, nii saad igal ajal kasutada täpselt sellise funktsionaalsusega seadet, nagu parasjagu tarvis.

Ülim jõudlus

 • Trimble Maxwell™ 7 GNSS ASIC
  EVEREST™ Plusi mitmesuunaline signaalimüra välistamine, häirete tuvastamine ja GNSS signaaliautentsuse kaitse võimaldavad jälgida GNSS konstellatsioonide uusimaid signaale.
 • Trimble ProPoint™ tehnoloogia
  Konstellatsioonide multisignaalsuse müra vältiv jõuline positsioneerimismootor võimaldab täpsust, usaldusväärsust ja jõudlust ka keerulistes GNSS tingimustes.
 • Trimble TIP™ tehnoloogia
  Kiirem mõõdistamine magneti-immuunsel inertsiaalanduril (IMU) põhineva kaldekompensatsiooniga. Saad saua loodimata kiiresti, täpselt ja ohutult punkte märkida või mõõta.
 • Trimble CenterPoint RTX
  PPP lahenduse jaoks konkurentsitult kiireim ja täpseim GNSS paranduste voog satelliidi või IP vahendusel kõikjal, kus viibid.
 • Trimble xFill® tehnoloogia
  Ühtlane ja pidev RTK levi minimeerib välitööde seisakud RTK tugijaama või VRS võrgu paranduskatkestuste ajal.

Paindlik lahendus

 • Vali oma vajadustele vastav seadistus: Base & Rover, Rover Only, Base Only.
 • Soeta ainult need funktsioonid, mida täna vajad. Vajaduste muutumisel saad igal ajal oma tellimust vajaliku funktsionaalsusega täiendada.

Loodud töötama igas keskkonnas

 • Kompaktne ja töökindel disain peab vastu ka kõige kõvemad kukkumised ja põrutused. Rivist väljas seadmed enam tööseisakuid ei põhjusta.
 • Kaitse oma elutööd – lisa tavalisele Trimble’i tootegarantiile Trimble Protected lisagarantii.

Võrdlus: Trimble GNSS vastuvõtjad

Trimble R12iTrimble R12Trimble R780Trimble R2
Max. Precision8 mm H/15 mm V8 mm H/15 mm V8 mm H/15 mm V10 mm H/20 mm V
Channels672672336220
AntennaIntegratedIntegratedIntegratedIntegrated
UHF RadioReceive & TransmitReceive & TransmitReceive & TransmitReceive
RTK CompatibleYesYesYesYes
xFillYesYesYesNo
Memory6 GB6 GB9 GB48 MB
CellularYesYesExternalExternal
SatellitesGPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, NavIC, QZSS, SBASGPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, NavIC, QZSS, SBASGPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, NavIC, QZSS, SBASGPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SBAS

Töötab koos

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.