Trimble business center

Kontoritarkvara

Kontoritarkvara maamõõtjatele

Trimble Business Center aitab maamõõtjatel luua ülitäpseid GNSS andmeid, CAD projekte ja võtta viimast kõigist kogutud andmetest projekti elutsükli lõpuni.

Trimble Business Center (TBC) CAD tarkvarana pakub kohandatavaid malle, lihtsustatud valikuvahendeid ja automatiseeritud joonestamise funktsioone. Maamõõtjatele meeldivad TBC optimeeritud töövood teede ja koridoride projektide jaoks ning sellised tööriistad nagu automatiseeritud listlõike joonistamine

Ostmiseks võta meiega ühendust.

TBC omab roheklt tööriistu millega töötlemise protsesse juhtida ning andmeid korrigeerida kombineerides kõiki andmeallikaid sealhulgas GNSS vastuvõtjate ja tahhümeetrite andmed

TBC kasutab robustseid arvutusi, sealhulgas vähimate ruutude kohandusi, et teie võrk oleks võimalikult täpne.

Kujunda, loo ja töötle pinnamudeleid TBC tarkvaraga.

Me mõistame, kuidas maamõõtjad soovivad käsitleda 3D-pindasid ning oleme loonud spetsiaalsed tööriistad, et töö nendega oleks võimalikult lihtne.

Paljud maamõõtjad töötavad punktipilvedega sama palju kui traditsiooniliste 2D/3D andmekogudega. TBC kombineerib punkitpilve analüüsi, puhastamise, redigeerimise.

Enam sa ei pea kasutama mitmeid erinevaid programme korraga – sa vajad vaid Trimble Business Center-it.

Teadke alati, kust teie andmed pärinevad ja kes need lõi. TBC võimaldab teil omada kogu projekti vältel täpset ülevaadet. See tähendab, et kui tehakse korrektsioone, nagu näiteks saua kõrguse muutmine, siis on sul võimalik lihtsasti tuvastada see muutus. Täielik ülevaade – kohene tulemus.

Inpho tehnoloogial põhinev fotogrammeetria moodul võimaldab kasutajatel integreerida fotogrammeetria andmetega, mis on kogutud GNSS vastuvõtjatelt, tahhümeetritelt, nivelliiridelt. Seega on võimalik kombineerida õhust tehtud pilte GNSS mõõtmetega, mis võimaldab efektiivselt kaardistada suuri ja keerulisi objekte.

Spetsialistid saavad luua ortofotosid, 3D punktipilvi ja digitaalseid pinnamudeleid ning seda kõik otse TBC tarkvarast.

Kui te töötate selliste Esri toodetega nagu ArcMap ja ArcGIS Online, siis pakub TBC teile mõningaid väärtuslikke tööriistu, mis aitavad teil oma mõõdistusandmeid sünkroonida GIS andmetega. 

Kui te kasutate AutoCAD või Bentley tarkvarasid oma ettevõttes, siis teadke, et TBC on teinud nende arendustiimidega koostööd, et luua integreeritud ja tõhus koostalitusvõime, et saaksite vähem aega kulutada probleemide tuvastamisele ja rohkem aega oma klienditele töö tegemiseks.

TBC ülevaade

Tee kõike vaid Trimble Business Center tarkvaraga

Kasutaja kogemus: Rochester & Associates
Kasutaja kogemus: Psomas

Töötab koos...

Trimble R12

Nihuta piire.

Trimble R10

Uus efektiivsuse tase

Tahad seadet osta?

Soovid seadme demo?

Seade vajab remonti/hooldust?

Item added to cart.
0 items - 0.00