Trimble Sx12

Skaneeriv elektrontahhümeeter

Sujuv töövoog ja paremad ning kiiremad tulemused!

 • Täpsus – 0.5″
 • EDM tehnoloogia – Lightning 3DM
 • EDM täpsus- 1 mm + 1.5 ppm prisma / 2.0 mm + 1.5 ppm DR

Skaneerimisjaamaga töötamine pole kunagi olnud lihtsam! Trimble SX12 ühendab uuendusliku tehnoloogia lihtsa ja intuitiivse funktsionaalsusega, mis aitab säästa aega, töötada tõhusamalt ning oma välitööpäevi efektiivsemalt kasutada.

Kõige innovaatilisem lahendus mõõdistamis-, inseneeria- ja skaneerimisspetsialistidele!

Trimble SX12 funktsioonid lühidalt:
Suur täpsus, kvaliteetsed skaneerimisandmed

 • nurga täpsus 1 “
 • 200 m kauguselt mõõtes on veaulatus maksimaalselt 1,5 mm
 • 100 m kauguselt on EDM laserpunkti läbimõõt 14 mm

Kiire andmete kogumine ka pika vahemaa tagant

 • 26,6 kHz skaneerimise mõõtmise kiirus, kuni 600 m
 • 1,6 sek mõõtmisaeg prisma režiimis
 • 1,2 sek mõõtmisaeg DR -režiimis

Uus laserpointer on:

 • ere ja peenikeRoheline fokuseeritav laserpointer annab väikseima võimaliku täpi suuruse – vaid 3 mm  50 meetri pealt.
 • silmadele ohutu- sihtige, mõõtke ja märkige turvaliselt. Silmad on kaitstud ja laser on selgelt nähtav.
 • laiendatud võimalustegaSuurendage oma tootlikkust tänu paremale nähtavusele  – maa-alustes tunnelites ja kaevandustes on nüüd võimalik tõhusamalt töötada.

Lihtne navigeerimine ja dokumentatsioonihaldus Trimble VISION ™ kaamerasüsteemiga

 • Teleskoobis on kolm integreeritud ja kalibreeritud kaamerat

Andmete kogumine

Trimble Access ™ välitarkvara ja SX12 Lightning 3DM muudavad uuringuandmete ja VISION ™ piltide kogumise lihtsaks ja skaneerimise kiireks.

Andmete töötlus

Trimble Business Center ™-i või Trimble RealWorks® kontoritarkvara loob teile rohkem võimalusi täpsemaks skaneerimiseks.

Esitlus

Trimble Clarity võimaldab andmeid kiirelt ja lihtsalt visualiseerida ja projekte kõigiga üle veebi jagada.

Trimble SX12 kasutusvaldkonnad

Katastri mõõtmised

26 000 punkti sekundis koos 3D skaneerimise funktsiooniga võimaldab maaomandi kaardistamise tulemused kiiresti ja täpselt dokumenteerida. Piirid, hooned, servituudid ja muud asukoha detailid jäädvustatakse sujuvalt. Kontoris tagasi olles saavad insenerid kohe krundi ja ümbritseva konteksti täpselt ja nüansirikkalt visualiseerida. Renderdamisel saab objektikohast lisateavet ammutada olemasolevatest andmetest ning täiendavalt koha peale minemisele ressursse kulutama ei pea.

Topo, Stakeout ja Surface Inspection

fokuseeritud ja erakordselt ere laserpointer võimaldab mõõtmistöid teha ka pimeduses. Trimble® Access ™ välitarkvara aitab võrrelda skaneeringuid referentspindadega (põrand, sirge- või kaldsein, silinder), probleemkohad ja anomaaliad koheselt tuvastada ning märgistada.

Maa-alused uuringud

Punktmõõtmine ja 3D skaneerimine mugavalt ühe võimsa instrumendi albil! Ülitugev, suure võimsusega laser võimaldab teil kaevanduse pinda kiirelt kaardistada ja skaneerida koordineeritud punktipilv. Mahuarvutuste teostamine on nüüd kiirem ja täpsem, sealhulgas ala- ja ülelõigete võrdlus.

Taristu uuringud

mugav viis mõõdistada ohutult ja vältida teede sulgemisega kaasnevaid kulutusi. Võimaldab tõhusalt skaneerida teekoridore ja ristmiku detaile (sõiduteede pinnad, õhuliinid ja sõiduraja märgistused). Prismavaatlusega saab jäädvustada sõiduradasid, kaevuluuke ja betoonist suunajaid. Trimble Business Center jagab punktid automaatselt kihtidesse (liiklusmärgid, postid, äärekivid, vihmaveerennid). Panoraampiltide abil saate uuringute tulemused mugavalt esinduslikuks ja üksikasjaliseks esitluseks vormistada.

Infrastruktuuri teostusjoonised

jäädvustage rikkalik, täpne ja täielik geomeetriline ja visuaalne dokumentatsioon sildade, tammide, tunnelite, keerukate konstruktsioonide ja muu kohta. SX12 võimaldab ehitamise, kapitaalse ümberehituse, deformatsioonide jälgimise ja moderniseerimisprojektidega seotud töid nutikamalt ja kiiremini teostada . Lihtsate kadreerimistehnikate ja 600 m skaneerimisvahemike abil on üksikasjalike andmete kogumine lihtne ka suurte ja kaugete objektide puhul.

Trimble SX12 tutvustus
Trimble SX12 töövoog

TUGI & Allalaadimised

Instrumentide võrdlus...

Trimble SX10Trimble S9 HPTrimble S9Trimble S7Trimble S5
Angular Accuracy1"0.5" or 1"0.5" or 1"1", 2", 3", or 5"1", 2", 3", or 5"
EDM TechnologyLightning 3DMDR HPDR PLUSDR PLUSDR PLUS
EDM Accuracy1 mm + 1.5 ppm Prism / 2.0 mm + 1.5 DR 0.8 mm + 1 ppm (Prism) /3.0 mm + 2 ppm (DR)1.0 mm + 2 ppm (Prism) / 2.0 mm + 2 ppm (DR)1.0 mm + 2 ppm Prism / 2.0 mm + 2 ppm DR1.0 mm + 2 ppm Prism / 2.0 mm + 2 ppm DR
ServoRoboticRobotic or AutolockRobotic or AutolockRobotic or AutolockRobotic or Autolock
Maximum Distance Range5,500 m7,000 m5,500 m5,500 m DR Plus5,500 m
Additional FeaturesScanning & enhanced VISIONLong Range FineLock, VISION or TracklightLong Range FineLock, VISION or TracklightVISIONTracklight
Scanning Speed26,000 points per second--15 points per second (DR Plus VISION only)15 points per second--
Scanning Range600 m----250 m--
Laser Class and Ingress ProtectionLaser Class 1M & IP55Laser Class 2 & IP 65Laser Class 2 & IP 65Laser Class 2 & IP 65Laser Class 2 & IP 65

Töötab koos...

Trimble RealWorks

Punktipilve töötlemine

Trimble R12

Nihuta piire.

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.