Skannerinädal Geosoftis. Eestisse jõudis Trimble X9 – saad kohe ise proovida

Trimble X9 skanner jõudis just Geosofti ja meil on hea meel sind sellega vahetult tutvuma kutsuda. Ole algaja või kogenud proff, tipptasemel X9 skanner avaldab kindlasti muljet! Loe edasi, sest pakume sulle kohe 3 võimalust, kuidas X9ga tuttavaks saada.

3D laserskanner kasutab laserkiiri pindade punkt-punktiliseks digitaliseerimiseks. Skaneerimisprotsess hõlmab laserkiire saatmist sihtmärgi poole ja selle peegeldunud signaali vastuvõtmist. Skanner mõõdab iga kiire tagasipõrkumiseks kulunud aega, võimaldades määrata punkti täpse kauguse skannerist. Kombineerides need kaugusandmed koos skanneri teadaoleva asukohaga, luuakse punktipilv, mis kujutab skaneeritud objekti või ala. Lõpptulemuseks on ülitäpne kolmemõõtmeline mudel.

Laserskaneerimine on erakordselt mitmekülgne, olles kasutusel nii ehituses, arhitektuuris, inseneritegevuses kui ka ajalooliste hoonete restaureerimisel. See tehnoloogia võimaldab kiiresti koguda suuri andmemahtusid, vähendades oluliselt vigade võimalust ja suurendades töö efektiivsust.

1. Trimble’i skanneripäev Geosoftis

Ühine meiega Trimble’i skanneripäeval 6. detsembril kl 10-12 Geosofti kontoris.

Piotr Strzelecki (Trimble Poland) tutvustab Trimble’i skanneriportfelli. Lisaks mudelile Trimble X9 saavad tähelepanu ka skannerid X7 ja X12, kavas on terviklik ülevaade kõigest, mida Trimble skaneerimishuvilistele pakub. Esitlus kestab u 30 minutit.

Reimo Ränk (Raxoest OÜ) jagab 3D skanneri kasutamise ja skaneerimisteenuse pakkumise kohalikku kogemust. Käime konkreetse kasutusjuhu ja Trimble X7 näitel läbi kogu skaneerimise töövoo ning saame teada, “kuidas seda tegelikult tehakse”, Eestis. Esitlus kestab u 30 minutit.

Üritusel on ka piisavalt aega küsimusteks-vastusteks ning mõõdistajate seltsis kohvi nautimiseks. Kui veel vabu aegu on, võid kohapeal broneerida X9 demo oma objektil (vt p 2, allpool).

Kiirusta, sest osalejate arv on piiratud!

Registreeru Trimble’i skanneripäevale, 6. detsembril kl 10

2. Trimble X9 demo sinu objektil

Kas sul on mõni skaneerimisprojekt mõttes? Proovi X9 jõudu enda valitud skaneerimisülesande näitel. Geosofti meeskond tuleb sulle tööpaika appi, juhendab seadme kasutamisel ning edastab sulle kogutud punktipilveandmed.

X9 demod viime läbi 6.-15. detsembrini ning igal päeval on meil aega ainult üheks demoks! Broneeri aeg hiljemalt 10. detsembril. Vajuta alltoodud lingil ja vali demo kuupäev, täpse kellaaja ja asukoha täpsustame koos üle.

Broneeri Trimble X9 demo

3. Geosofti X9 veebinar

Liitu Geosofti veebinariga ja avasta X9 interneti vahendusel. Veebinar toimub 7. detsembril kl 10-11.30 platvormil MS Teams.

Ürituse kavas on Trimble’i skanneripäeva esitlused, Piotr Strzelecki (Trimble Poland) tutvustab Trimble’i skanneriportfelli ja Reimo Ränk (Raxoest OÜ) jagab 3D skanneri ja skaneerimisteenuse pakkumise kohalikku kogemust (vt p 1, ülalpool).

Lisaks viib Geosofti meeskond otse-eetris läbi küsimuste ja vastuste sessiooni, milles on võimalik reaalajas osaleda.

Registreeru X9 veebinarile

Ära jää ilma võimalusest skaneerimistehnoloogia tulevikku kiigata! 30% Geosofti kliendiküsitlusele vastanutest huvitus 3D skaneerimise ja punktipilvede töötlemise teemadest. Seega oleme kindlad, et meie ürituste kohad täituvad kiiresti.

Veel kasulikku blogis

Intergeo 2023

Intergeo 2023 trendid. Geosofti ülevaade Eesti mõõdistajatele

Intergeo, mõõdistusproffide aasta tähtsaim erialamess, toimus Berliinis 10.-12. oktoobrini. Geosofti tiim käis kohapeal ja annab Eesti mõõdistajatele ülevaate, millest messil kõneldi, mida näidati ja millised teemad „trendisid“. Põnevaid tooteid, tehnoloogiat ja inspireerivat tulevikku kiikamist jagus

Loe edasi »
Trimble R580

Trimble R580 ülevaade: tõestatud kvaliteet GNSS-positsioneerimisel

Tõestatud, usaldusväärne positsioneerimine: esitleme Trimble R580 GNSS-süsteemi. Trimble R580, uusim Trimble ProPointi kasutav vastuvõtja, on nüüd saadaval. Geodeetiliselt täpne GNSS-süsteem Trimble R580 võimaldab mõõdistamise, kaardistamise ja GISi ning ehituse ja kommunaaltaristu spetsialistidel kiiresti ja lihtsalt

Loe edasi »
Trimble VRS Now ja xFill

Trimble VRS Now ja xFill: 2 parimat ühendavad jõud

Miks liita Trimble VRS Now ja piiramatu Trimble xFill GNSS parandusteenus? Sest saad meelerahu ja lisakindluse, et välitöödel ei jää midagi tegemata. Kui tegemist on mõõdistamisega, ei ole olemas liigset valmisolekut. Piiramatu xFill parandusteenus “täidab”

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.