Väliarvutid

Trimble T10

Trimble T10 - vastupidav ja suure võimsusega väliarvuti.

Koos sisse-ehitatud GNSS vastuvõtjaga sobib T10 hästi geodeetiliste ja GIS andmete kogumiseks või kaardistamiseks. Suurepärane lahendus geodeedile, kelle tööprotsess nõuab taustakaartide, piltide või punktipilve olemasolu väliarvutis. Samuti saab seda kasutada geodeetiliste instrumentide juhtimiseks, sealhulgas skaneeriv tahhümeeter Trimble SX10.

Trimble TSC3

Trimble® TSC3 väliarvutis on ühendatud mitme seadme eelised, mis võimaldavad kasutajal välitöö tegemisele planeeritavat aega maksimaalselt ära kasutada. Nüüd saavad maamõõtjad hõlpsasti lisada mõõtmisandmetele ka objektist tehtud fotod, korraldada tõhusamalt välitööpaiga ja kontori vahelist sidepidamist ning organiseerida paremini jälgimisrakendustega seotud töid. Uus seade kasutab väliarvuti tarkvara Trimble Access: see kiirendab andmete...

Trimble Tablet Rugged PC

Trimble® Tablet Rugged PC on tahvelarvuti, milles on ühendatud vastupidav väliarvuti ja sülearvuti. Võimas protsessor (1,6 GHz) ja head andmeside võimalused teevad tarkvara Trimble Access tööprotsessi optimaalselt sujuvaks. Trimble Tablet Ruged PC loob maamõõtjatele kõikjal uusi võimalusi.

Trimble Slate

Nutitelefon ja geodeesia ühes lahenduses

Trimble CU

Trimble® CU väliarvuti Windows® Embedded operatsioonisüsteemis saate kasutada just teile vajalikku võimsat Trimble välitarkvara kas Trimble Survey Controller või Trimble Access ning vajadusel ka muud spetsiaalset Windows tarkvara.

Trimble CU kontroller on IntegratedSurveying süsteemi keskmes- kasutades Trimble Access tarkvara on see võimeline koguma nii GNSS kui optiliste maamõõdusüsteemide andmed ühte tööfaili, lihtsalt andureid ümbertõstes. See...