Trimble TDC600

Pihuarvuti GNSS süsteem

Professionaalne GNSS jõudlus vastupidavas pihuarvutis

GNSS täpsus – 1.5 m
Operatsioonisüsteem –  Android 8.0
Ekraani suurus –  15.2 cm / 6″

Trimble® TDC600 pihuarvuti on kõik-ühes vastupidav nutitelefon sisseehitatud professionaalse GNSS-vastuvõtjaga. TDC600, mis on loodud hõlpsaks kasutamiseks paljudes GIS-rakendustes, aitab teil kontoriga ühenduses olles koguda ülitäpset ruumilist teavet – seda kõike ühe seadme abil. See on nutikas ja produktiivne viis andmete kogumiseks ning kommunikatsiooni tagamiseks

Multifunktsionaalne disain

 • Kaasaegne Android 8.0 opsüsteem, millel on Google’i mobiiliteenuste sertifikaat. See annab teile juurdepääsu mis tahes rakendusele – olgu need kolmandate osapoolte rakendused või spetsiaalselt loodud rakendused.
 • Tuttava ja intuitiivse liidese abil saate teie ja teie meeskond kohe tööd alustada, ilma et seadistamiseks ja treenimiseks aega kuluks.
 • Ülimalt ere 6-tolline kõrglahutusega ekraan teeb vaatamise hõlpsaks nii päikesevalguses kui ka varjuliste olude korral.
 • Tänu õhukesele ja kergele disainile mahub see hõlpsalt kätte või taskusse.
 • Paigaldatud käepael tagab töö ajal täiendava käsitsemise turvalisuse.
 • GNSS-i andmete kogumiseks, telefonikõnede tegemiseks, tekstisõnumite ja e-kirjade saatmiseks ning Internetti pääsemiseks võite jätta oma telefoni koju ja kanda kaasas vaid ühte seadet.

Välitöödeks loodud

 • Suure jõudlusega GNSS-vastuvõtjaga, mis toetab SBAS-i. Tänu sellele saate te igal ajal töötada ükskõik kus ja koguda täpseid ruumiandmeid reaalajas, isegi ilma mobiilsideta leviala või WiFi-ühendusteta.
 • Kiire, võimas 2,2 GHz Qualcomm® Snapdragon 626 protsessor tegeleb kerge vaevaga andmete kiire sisestamise ja töötlemisega.
 • Kasutaja vahetatav suure mahutavusega aku võimaldab teil terve päeva tööd katkestamata teha.
 • Hoidke kontoriga  ühendust läbi Wi-Fi, Bluetooth 4.1 ja 4G LTE mobiilsideühendusega
 • Suur 4 GB mälu ja 64 GB sisemine salvestusruum pakuvad palju ruumi andmete, fotode ja videote salvestamiseks.
 • Töötage kõigi ilmastikuoludega – seade on ehitatud vastavuses IP67 standardia, mis tähendab kaitset vee, tolmu, löökide ja vibratsiooni eest.. Vastupidaval konstruktsioonil pole vaja kaitseümbrist.
 • Kõrgresolutsiooniga esi- ja tagakaamerad dokumenteerivad vara ja objekti teavet ning hõlbustavad näost näkku vestlusi.

Terviklik Trimble lahendus

 • Väliandmeid saate hõlpsalt ja usaldusväärselt koguda Android ™ -rakenduste Trimble TerraFlex ™ ja Trimble Penmap® abil.
 • Paaritage koos Trimble Catalyst ™-iga GNSS-i positsioneerimisteenusega, et saada terviklik, kerge ja professionaalne välilahendus,
 • Ülitäpsete postitsioneerimise andmete saamiseks ühildub ka väliste Trimble GNSS vastuvõtjatega, nagu Trimble R2 ja Trimble R1.

* Täpsemat teavet ja piiranguid leiate andmelehelt.

TDC600 ülevaade

Instrumentide võrdlus...

 TDC150Geo 7XNomad 5TDC600TDC100Juno 5
GNSS Accuracy1-100 cm1-100 cm2-4 m1.5 m1.5 m1-4 m
Operating SystemAndroid 6.0WEHH 6.5Android 8.1Android 8.0Android 6.0WEHH 6.5
Screen Size13.4 cm / 5.3"10.7 cm / 4.2"12.7 cm / 5"15.2 cm / 6"13.4 cm / 5.3"10.9 cm / 4.3"
Screen TypeColor multi-touchColor touchColor multi-touchColor multi-touchColor multi-touchWVGA TFT
Used WithTerraFlex, Penmap for Android, Esri CollectorTerraFlex, TerraSync, PositionsTerraFlex, Penmap for Android, Esri CollectorTerraFlex, Penmap for Android, Esri CollectorTerraFlex, Penmap for Android, Esri CollectorTerraFlex, TerraSync, Positions
SatellitesGPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, SBASGPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, SBASGPS, GLONASS, BeiDou, SBASGPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, SBASGPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, SBASGPS, SBAS
Processor1.2 GHz1.0 GHz2.2 GHz2.2 GHz1.2 GHz1.0 GHz
Memory2 GB256 MB4 GB4 GB2 GB512 MB
Data Storage16 GB4 GB32 GB64 GB8 / 16 GB16 / 32 GB
EnvironmentalIP67IP65IP65, IP68IP67IP67IP68

Töötab koos...

Tahad seadet osta?

Soovid seadme demo?

Seade vajab remonti/hooldust?

Item added to cart.
0 items - 0.00