Trimble S9

Tahhümeeter

Suure jõudlusega süsteem kõige nõudlikumate tööde jaoks

  • nurga täpsus 0,5 “või 1”
  • DR PLUS-EDM tehnoloogia
  • 1. mm + 2 ppm (prisma) / 2,0 mm + 2 ppm (DR)-EDM täpsus

Kui teie projekt hõlmab monitoorimist, tunneli mõõtmist või mõnda muud spetsiifilist ülesannet, on Trimble S9 tahhümeeter parim lahendus – see ühendab endas Trimble tipptasemel tehnoloogiad, suurepärase täpsuse ja parima insenertehnilise lahenduse. S9 on suure jõudlusega süsteem, mis on loodud kõige nõudlikumate tööde jaoks.

  • Saadaval 0,5 ”või 1” nurga täpsus
  • Trimble DR Plus või DR HP EDM tagab optimaalse kiiruse, täpsuse ja töökindluse
  • Võimalik on valida Trimble VISION ja SureScan tehnoloogia
  • Täielik lahendus andmete kogumiseks ja koheseks töötlemiseks kontoris
  • Trimble 4D Control juhtimistarkvara monitooringu haldamiseks
  • (Lisaks saadaval L2P teenused)

Suur jõudlus

Trimble S9 suurepärane jõudlus suudab lahendada ka kõige nõudlikumaid ülesandeid, kus  kiirus, täpsus ja töökindlus on hädavajalikud (näiteks monitooring ja tunnelite mõõtmine ). Trimble S9 spetsiaalselt kohandatud seaded vastavad keeruka projekti kõrgetele nõudmistele (pikamaa Finelock, VISION ja Surescan, Tracklight).

Välitöö- ja kontorilahendused

Trimble Access välitarkvara aitab meeskonnal töövooge sujuvalt juhtida ning tagab tööprotsessi kiiruse, selguse ja konkreetsuse. Töövooge on võimalik oma vajadustele vastavaks  kohandada, tarkvara on funktsionaalne ja loogiliselt üles ehitatud.
Trimble Business Center tarkvara aitab optilisi, nivelleerimis- ja GNSS -andmeid kontrollida, töödelda ja reguleerida mugavalt, vaid üht tarkvara kasutades.

Pole tähtis milliseid Trimble seadmeid te väitöödel kasutate, Trimble Business Centeri kontoritarkvara aitab kogutud andmeid mugavalt töödelda ja perfektselt esitleda.


Trimble Alltrack näitab kasutusandmeid ning hoiab teid kursis püsivara ja tarkvara uuenduste ning kasutus- ja hooldusnõuetega. Nii võite olla kindel, et teie varustus on ajakohane.

Tahhümeetri ülevaade

Instrumentide võrdlus...

Trimble SX10Trimble S9 HPTrimble S9Trimble S7Trimble S5
Angular Accuracy1"0.5" or 1"0.5" or 1"1", 2", 3", or 5"1", 2", 3", or 5"
EDM TechnologyLightning 3DMDR HPDR PLUSDR PLUSDR PLUS
EDM Accuracy1 mm + 1.5 ppm Prism / 2.0 mm + 1.5 DR 0.8 mm + 1 ppm (Prism) /3.0 mm + 2 ppm (DR)1.0 mm + 2 ppm (Prism) / 2.0 mm + 2 ppm (DR)1.0 mm + 2 ppm Prism / 2.0 mm + 2 ppm DR1.0 mm + 2 ppm Prism / 2.0 mm + 2 ppm DR
ServoRoboticRobotic or AutolockRobotic or AutolockRobotic or AutolockRobotic or Autolock
Maximum Distance Range5,500 m7,000 m5,500 m5,500 m DR Plus5,500 m
Additional FeaturesScanning & enhanced VISIONLong Range FineLock, VISION or TracklightLong Range FineLock, VISION or TracklightVISIONTracklight
Scanning Speed26,000 points per second--15 points per second (DR Plus VISION only)15 points per second--
Scanning Range600 m----250 m--
Laser Class and Ingress ProtectionLaser Class 1M & IP55Laser Class 2 & IP 65Laser Class 2 & IP 65Laser Class 2 & IP 65Laser Class 2 & IP 65

Töötab koos...

Trimble R12

Nihuta piire.

Trimble R10

Uus efektiivsuse tase

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.