Trimble Catalyst

Trimble Catalyst

Tarkvaraline GNSS. Tõsiselt.

Trimble Catalyst GNSS positsioneerimisteenus pakub Trimble DA2 GNSS vastuvõtjale kõrgetasemelist positsioneerimist. Vali täpsusaste, soeta teenus ja ühenda DA2, et kaardistada, navigeerida ja mõõta kasutades mõnda asukoha määramist võimaldavat rakendust.

Trimble Catalyst on revolutsiooniline GNSS-i lahendus, mis pakub tuntud kvaliteeti ja täpset (1-2 cm) positsioneerimist. Trimble Catalyst teeb professionaalse positsioneerimise mugavaks ja lihtsalt kättesaadavaks. Positsioneerimistehnoloogia on väga võimekas ning Catalyst’i kasutades märkate tootlikkuse tõusu koheselt!

  • Pakub täpset tulemust ja suurt arvutusvõimekust olles ise mugavalt väike
  • Toetab kõiki kaasaegsemaid Android-telefone ja tahvelarvuteid.
  • Sobib väikesteks, keskmisteks ja suuremahulisteks projektideks.
  • Lihtne, kerge, plug-and-play USB-antenn edastab vastuvõtjale professionaalse kvaliteediga mitmesagedusliku GNSS satelliidi andmeid.
  • Ülemaailmne ja konfiguratsioonivaba juurdepääs Trimble parandusteenustele Trimble Corrections Hubi kaudu, mis ühendab juurdepääsu Trimble VRS Now ja Trimble RTX teenustele.
  • Töötab nii võrku ühendatuna kui ka võrgust väljas.

Maksa vaid selle eest, mida kasutad!

Catalyst lubab valida nelja erineva täpsusrežiimi vahel (täpsus, detsimeeter, alammeeter ja üks meeter) lisaks on režiim „Freemium” (mis tagab põhilise jõudluse 2–3 m). Nii maksavad Catalyst kasutajad ainult soovitud täpsustaseme eest.

Catalyst On Demand pakub võimalust rentida teenust kuu kaupa. Kasutusvõimalust on võimalik tellida ka vaid 10 tunniks aastas. Ühtlasi saate teenuse tarbimise teile sobival hetkel koheselt katkestada.

Piiramatu kasutusareaal

Catalyst`i saab kasutada praktiliselt kõikjal – SBAS, Trimble RTX ja Trimble VRS, tagavad Catalyst’i vajaliku täpsuse igas asukohas.

Tarkvara

Trimble on Catalystile teinud hulgaliselt valmisrakendusi, näiteks Trimble TerraFlex ja Androidile mõeldud Trimble Penmap. Samuti on võimalik süsteemi lisada ka enda loodud rakendusi, et oma töövoogu veelgi mugavamaks muuta.

Trimble Catalyst ülevaade

TUGI & Allalaadimised

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.