Trimble Catalyst

Tarkvarapõhine GNSS vastuvõtja

  • GNSS täpsus – 1 cm – 100 cm
  • Antenn – DA1

Trimble Catalyst on revolutsiooniline GNSS-i lahendus mis pakub Trimble kvaliteeti ja täpset (1-2 cm) positsioneerimist. Trimble pakub Catalystiga võimaluse kõigile kasutada professionaalse kvaliteediga positsioneerimist teenusena. Teenuse kasutamisel saab iga asukohapõhine Androidi välirakendus kasutada Trimble’ positsioneerimistehnoloogia võimsust ja saada kasu tootlikkuse kasvust.

  • Pakub täpset tulemust iga asukohapõhise väliülesande korral, suurendades sellega arvutusvõimsust ja mugavust juba Teie taskus oleva Android-seadme kaudu.
  • Toetab kõiki kaasaegsemaid Android telefone ja tahvelarvuteid.
  • Sobib väikesteks, keskmisteks ja suuremahulisteks projektideks
  • Lihtne, kerge, plug-and-play-USB-antenn edastab vastuvõtjale professionaalse kvaliteediga mitmesagedusliku GNSS-satelliidi andmeid.
  • Üle-maailmne ja konfiguratsioonivaba juurdepääs Trimble parandusteenustele Trimble Corrections Hubi kaudu, mis ühendab juurdepääsu Trimble VRS Now ja Trimble RTX teenustele.
  • Töötab ühendatud ja offline tingimustes.

Vali täpsus

Nelja esmaklassilise täpsustasemega (täpsus, detsimeeter, alammeeter ja üks meeter) ning režiimiga „Freemium” (mis tagab põhilise jõudluse 2–3 m) maksavad Catalyst kasutajad ainult soovitud täpsustaseme eest. 

Trimble professionaalsed GNSS-i korrigeerimisteenused peate valima ainult oma täpsustaseme. Catalyst On Demand pakub võimalust rentida teenust kuukaupa. Vähim võimalus on tellida teenus kuni 10 tunniks aastas. Teenuse saab katkestada igal ajal.

Kasuta igalpool

Catalyst can be used just about anywhere. Utilizing a range of correction sources, including SBAS, Trimble RTX and Trimble VRS networks, Catalyst delivers the accuracy you need worldwide.

Catalysti saab kasutada peaaegu kõikjal. Kasuta mitmesuguseid parandusallikaid, sealhulgas SBAS, Trimble RTX ja Trimble VRS võrke, tagab Catalyst vajaliku täpsuse kogu maailmas.

Tarkvara

Rakendused on Catalysti puhul võtmesõna

Mis tahes asukohapõhine töö saab kasutada  ülitäpset GNSS-i ja seda taskukohase hinna eest. 

Valige Trimble enda Catalystile tehtud valmisrakendusi, näiteks Trimble TerraFlex ja Androidile mõeldud Trimble Penmap. Või looge oma rakendus ja vaadake, kuidas Catalyst muudab teie tööviisi.

Trimble Catalyst ülevaade

TUGI & Allalaadimised

Töötab koos...

Tahad seadet osta?

Soovid seadme demo?

Seade vajab remonti/hooldust?

Item added to cart.
0 items - 0.00