Trimble Zephyr 3

Antenn

Täpne ja vastupidav antenn submillimeetri täpsusega

Trimble Zephyr 3 antennid pakuvad täielikku tuge praegustele ja lähituleviku GNSS signaalidele, sealhulgas GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, OmniSTAR, Trimble RTX ja SABS. Arvestades vastupidavusega on Trimble Zephyr 3 antenn pikaajaline investeering.

 
  • Comprehensive GNSS support, including GPS Modernization signals, GLONASS, BeiDou and Galileo
  • Robust low-elevation satellite tracking
  • Minimized multipath
  • Sub-millimeter phase center repeatability
  • Additional Iridium and Japanese LTE filtering
 

Zephyr 3 Rover

Trimble Zephyr 3 Rover on suure jõudlusega kerge GNSS roveriantenn, mis on optimeeritud täpseteks RTK-rakendusteks. Tavaliselt kasutatakse liikuvates rakendustes Zephyr 3 Rover GNSS antenni. See minimeerib mitme raealisuse ja pakub tõhusat madala kõrguse jälgimist ning alam-millimeetri faasikeskuse korratavust.

Zephyr 3 Base

Trimble Zephyr 3 Base on soovitatav kõigi tugijaamade jaoks. See antenn sobib ka fikseeritud rover-antennina kasutamiseks kõrges mitmerealisuse keskkonnas. Zephyr 3 Base antenni kvaliteetne jõudlus ja ülim täpsus saavutatakse alam-millimeetri faasikeskuse korratavuse, tõhuusa madala kõrguse jälgimise ja oluliselt madalama maapealse tee abil.

Tooteinfo

TUGI & Allalaadimised

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.