Trimble VRS Now ja xFill: 2 parimat ühendavad jõud

Miks liita Trimble VRS Now ja piiramatu Trimble xFill GNSS parandusteenus? Sest saad meelerahu ja lisakindluse, et välitöödel ei jää midagi tegemata. Kui tegemist on mõõdistamisega, ei ole olemas liigset valmisolekut.

Piiramatu xFill parandusteenus “täidab” sujuvalt ja tõhusalt signaalihäired, ülekoormuse või mobiilsidekatkestused ning pakub suure täpsusega positsioneerimist kogu häire ajal, et saaksid töö lõpetada õigeaegselt ja eelarve piires.

Kaks parimat ühendavad jõud

Trimble VRS Now reaalajas toimiva parandusteenuse sidevõime, stabiilsus ja kvaliteet on usaldusväärsed – Trimble VRS Now töötab. See on kindel, järeleproovitud ja kuluefektiivne töövahend, mille Trimble on välja arendanud ja mida kasutatakse kõikjal maailmas juba üle 20 aasta. Tänapäeval rakendame reaalajas toimiva parandusvoo jaoks rohkemate satelliitide võimsust kui kunagi varem, et saavutada veelgi töökindlam lõpptulemus. Seda kõike ilma tugijaama vajaduseta, lihtsustades tööpaiga logistikat, säästes aega ja vähendades kulusid.

Nüüd aga astuvad Trimble’i GNSS parandusteenused veel ühe võimsa sammu edasi, lisades täiendava tagavaralahenduse, mida pakub piiranguteta xFill. Mida see mõõdistaja jaoks tähendab?

 • Ei mingeid ebasoovitavaid üllatusi, mis takistaksid töö edenemist.
 • Töötad julgelt ja sentimeetritaseme täpsusega ka side katkedes – kuni algse parandusvoo taastumiseni.
 • Ei mingit ajakadu ega tähtaegade ületamist.
 • Sul on asukoha määramise kindlus.

Nagu lisakindlustus jõudluse ja kasumlikkuse tagamiseks

Trimble VRS Now parandusteenus kannab mõtet, et töö tasub teha õigesti esimesel korral.  Sidudes piiramatu xFill’i VRS Now-ga, varustab Trimble sind täiendava tagavaralahendusega, et ületada välitöödel tekkida võivaid tõrkeid:

 • kaugemal asuvad objektid,
 • maastikutakistused,
 • pikad alusjooned,
 • lünklikud signaalid,
 • ülekoormatud mobiilside,
 • mobiilsidevõrgu katmata kohad või katkestused,
 • reisimine väljaspool RTK teenuspiirkonda.

xFill töötab seadmetega Trimble R12i/R12, R10-2/R10, R9s, R750 ja R780.

VRS Now ja piiramatu xFilli kombineerimine võimaldab valmistuda ootamatusteks ja läbida kõik signaalikatkestused, jätkates sidega kohe, kui signaal taastub. Ei mingeid muresid. Ei mingeid probleeme. Ei mingit lisatööd.

Kuidas Trimble xFill töötab?

GNSS-signaalidega sentimeetrilise positsioneerimise saavutamiseks võimaldab Trimble xFill tehnoloogia VRS Now andmete sidumist geotsentrilise Rahvusvahelise Terrestrilise Referentsraamistikuga (ITRF), luues vastuvõtja püsivaras PPP-lahenduse, mida kasutatakse ITRF-i nihke arvutamiseks VRS Now andmetele. See nihe võimaldab jätkata RTK GNSSi kasutamist VRS Now andmestikus pärast mobiilsideühenduse kadumist, kasutades Trimble RTX lahenduses modelleeritud kella-, orbiidi- ja atmosfäärikorrektsioone (parandusandmed otse satelliidilt).

Korrektsiooni kaotus – piiramatu xFill lahendus

Artikkel ilmus Trimble Geospatial blogis.

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Veel kasulikku blogis

Kino ja GNSS. Geodeetide päev VRS Now’ga

Geodeetide päeval, 21. märtsil ootame mõõdistajaid kinno Artis. Enne kevadisi suurtöid võta koos Geosoftiga aega teadmiste uuendamiseks ja kinoelamuseks. Hea tuju sinu poolt, värsked teadmised, kuum kohv ja pärjatud film meie poolt! Geodeetide päev VRS

Loe edasi »
Trimble X9 3d-skanner Jõhvi kontserdimajas

EGÜ kevadkonverentsil Trimble’i paremik katsetamiseks väljas

Mõõdistusproffidel aitab kevadisse meeleollu jõuda Eesti Geodeetide Ühingu kevadkonverents. Korraldajad on ettevalmistanud põneva ürituse, mille päevakavas on teemad parimas mõttes maast taevani ehk maapõue peidetud taristust kuni avamere-geodeesiani ja satelliidipõhise positsioneerimiseni. EGÜ kevadkonverents 2024 toob

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.