Trimble R580 ülevaade: tõestatud kvaliteet GNSS-positsioneerimisel

Trimble R580

Tõestatud, usaldusväärne positsioneerimine: esitleme Trimble R580 GNSS-süsteemi. Trimble R580, uusim Trimble ProPointi kasutav vastuvõtja, on nüüd saadaval.

Geodeetiliselt täpne GNSS-süsteem Trimble R580 võimaldab mõõdistamise, kaardistamise ja GISi ning ehituse ja kommunaaltaristu spetsialistidel kiiresti ja lihtsalt teha sentimeetritaseme positsioneerimist ning suurendada välitööde tulemuslikkust.

Tänu Trimble ProPoint GNSS-mootorile saavad kasutajad mõõta punkte ka keerulistes keskkondades, näiteks puuvõrade all või hoonete läheduses, ning Trimble EVEREST Plus tehnoloogia võimaldab tuvastada ja isoleerida soovimatud signaalid, et veelgi suurendada täpsust ja andmete usaldusväärsust.

R580 lisandumine toob Trimble ProPoint’i tipptasemel funktsionaalsuse erinevatesse konfiguratsioonidesse üle Trimble’i GNSS-vastuvõtjate portfelli, pakkudes tõhusate vastuvõtjate valikut, mis sobivad mistahes rakendustele, projektidele ja meeskondadele.

Chris Trevillian, Trimble Geospatiali tootejuhtimise direktor

Trimble Maxwell 7 kiibistikku kasutav R580 pakub kiiret andmetöötlust, spoofingu-vastast võimekust ja suutlikkust jälgida kõiki olemasolevaid GNSS-konstellatsioone. Tulemuseks ongi parem satelliitide kättesaadavus, mis võimaldab usaldusväärset positsioneerimist paljudes erinevates keskkondades.

Trimble R580 pakub kuluefektiivset suure täpsusega usaldusväärset positsioneerimist georuumiliste rakenduste jaoks.

Trimble R580 on usaldusväärse geodeetilise täpsuse saavutamiseks välitöödel parim lahendus. Uusima Trimble’i vastuvõtjana, mis tõstab jõudlust tänu Trimble ProPoint tehnoloogiale, annab R580 täiustatud tehnoloogia ligipääsu geodeetiliselt täpsele positsioneerimisele keerulistes GNSS-keskkondades.

Chris Trevillian, Trimble Geospatiali tootejuhtimise direktor

R580 toetab Trimble RTX korrektsiooniteenuseid RTK-taseme täpsuse saavutamiseks ilma kohaliku tugijaama või VRS-võrgu kasutamiseta, kus iganes on korrektsiooniallikad kättesaadavad, säästes tänu kiiremale välitööle ja lihtsamatele tööprotsessidele aega ja raha. Vastuvõtjat saab ühendada kõigi praeguste mobiiliseadmetega erinevatel operatsioonisüsteemidel ja platvormidel – alates Trimble’i pihuarvutist või kontrollerist kuni kaasaegse nutitelefoni või tahvelarvutini. Trimble R580 saab paigaldada ka saua, sõiduki või seljakoti külge.

Koos välitarkvaraga nagu Trimble Access ja Trimble TerraFlex teeb R580 andmete kogumise ja edastamise professionaalsete välitööde osana lihtsaks.