Trimble Express 2023

Trimble Express tuleb taas! 17., 18. ja 19. mail Tartus, Pärnus ja Tallinnas.

Geosoft korraldab sel kevadel taas mõõdistusprofessionaalide kokkusaamise Trimble Express. Kohtume, vahetame uudiseid ning räägime tehnoloogiast ja töövahenditest.

Täpne info ja registreerimine >>

Trimble Express algab kl 9.30 hommikukohvi nautimisega ja lõpeb pärastlõunal Trimble’i tooteid “käed külge” avastades. Expressi sisustavad Hugo Toll, Markus Kauküla ja Marek Viitkin Geosofti meeskonnast.

Trimble Express 2023

Veel kasulikku blogis

Kino ja GNSS. Geodeetide päev VRS Now’ga

Geodeetide päeval, 21. märtsil ootame mõõdistajaid kinno Artis. Enne kevadisi suurtöid võta koos Geosoftiga aega teadmiste uuendamiseks ja kinoelamuseks. Hea tuju sinu poolt, värsked teadmised, kuum kohv ja pärjatud film meie poolt! Geodeetide päev VRS

Loe edasi »
Trimble X9 3d-skanner Jõhvi kontserdimajas

EGÜ kevadkonverentsil Trimble’i paremik katsetamiseks väljas

Mõõdistusproffidel aitab kevadisse meeleollu jõuda Eesti Geodeetide Ühingu kevadkonverents. Korraldajad on ettevalmistanud põneva ürituse, mille päevakavas on teemad parimas mõttes maast taevani ehk maapõue peidetud taristust kuni avamere-geodeesiani ja satelliidipõhise positsioneerimiseni. EGÜ kevadkonverents 2024 toob

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.