Mõõdistaja õudukas: vana väliarvuti kummitab. Lõpeta õudukad enne sügist ja võida 1200 eurot

Oled väsinud võitlemast vananenud seadmetega? Vaheta vana väliarvuti Geosoftis eredama, kiirema ja võimsama Trimble’i vastu ning võidad 1200 eurot!

Trimble’i uued väliarvutid nagu TDC650 pakuvad mitmeid eeliseid, mis aitavad su tööd tõhustada:

  • Suurem töökiirus: uued Trimble’i väliarvutid on varustatud võimsamate protsessorite ja rohkema mäluga, mis võimaldab rakendustel kiiremini töötada ja suurendab tööjõudlust.
  • Täpsemad mõõtmised: tänu täiustatud anduritele saad uue Trimble’i väliarvutiga teha täpsemaid mõõtmisi, mis aitab sul samuti tööd kiiremini ja efektiivsemalt teha.
  • Suurepärane kasutuskogemus: uued väliarvutid on disainitud kasutusmugavust silmas pidades, pakkudes paremat ekraani nähtavust päikese käes, paremat vastupidavust ilmastikutingimustele ja ergonoomilist väliskuju.
  • Täiustatud tarkvara: uued Trimble’i väliarvutid töötavad uusima Trimble Access välitarkvaraga, mis pakub rohkem funktsioone ja paremat kasutajakogemust.
  • Pikaajaline investeering: uue Trimble’i väliarvuti ostmine on pikaajaline investeering, mis aitab sul tulevikus aega ja raha säästa.

Kui tunned, et olemasolev väliarvuti ei suuda enam su tööga sammu pidada ja ähvardab und rikkuda, siis Sulle sobivaima Trimble’i väliarvuti aitavad valida Geosofti eksperdid. Uuenda nüüd, päästa end halbade unenägude küüsist ja koge erinevust!

Sooduspakkumine kehtib Trimble’i väliarvuti ja Accessi tarkvara kasutajale, kes soetab uue Trimble’i väliarvuti ning tõstab olemasoleva Accessi litsentsi vanast väliarvutist uude. Pakkumine lõpeb 30. septembril.

Kontakt

Trimble instrumendid ja teenused mõõdistajatele
+372 523 5692

Markusel on pikk kogemus Trimble’i tahhümeetrite ja GNSS seadmete müügis ja kasutajakoolituste läbiviimisel. Markus on ka Trimble VRS Now ja CenterPoint RTX GNSS parandusteenuste kontaktisik.

Veel kasulikku blogis

VRSNow serverite rike!

Head kliendid! Seoses ülemaailmse IT katkestusega on Trimble VRSNow serverite töö häiritud ja võrku kasutada ei saa. Probleemi lahendusega tegeletakse. Teavitame kohe kui meil on uut informatsiooni. Geosofti meeskond

Loe edasi »

Kino ja GNSS. Geodeetide päev VRS Now’ga

Geodeetide päeval, 21. märtsil ootame mõõdistajaid kinno Artis. Enne kevadisi suurtöid võta koos Geosoftiga aega teadmiste uuendamiseks ja kinoelamuseks. Hea tuju sinu poolt, värsked teadmised, kuum kohv ja pärjatud film meie poolt! Geodeetide päev VRS

Loe edasi »

Telli Geosofti mõõdistusproffide uudiskiri

Ole esimene, kes saab info uutest toodetest, sooduspakkumistest ja üritustest. Hoiame Su professionaalse teadmistepagasi värskena.