Uudised

2018-07-16

Trimble Business Center uuendus

Trimble Business Center lasi välja uue patch'i v4.10.1, mis toetab nüüd Trimble Sync Manager ja Trimble Access v2018 tarkvarade vahelist andmete vahetamist. 

Tarkvarade omavaheline suhtlemine hõlbustab kiiret andmete vahetust, ilma et peaks tegema üleliigseid liigutusi.

2018-06-18

Veebiseminar "Delair DT26X LiDAR koos RIEGL miniVUX-1DL sensoriga"

Kuidas koguda LiDAR-i ja aerofotogramm-meetrilisi andmeid korraga, kasutades selleks ühte mehitamata õhusõidukit?

Osalejad saavad infot uue Delair DT26X LiDAR mehitamata õhusõiduki kohta, millele on lisatud RIEGL miniVUX-1DL sensor ja RGB kaamera. Tegemist on fikseeritud tiibadega mehitama õhusõidukiga, millele on kinnitatud korraga kaks sensorit ning mille lennuaeg on ligikaudu 2 tundi ja mille lennuraadius on 30 km.

Veebiseminar toimub 26. juunil kell 18:00 (Eesti aja järgi).

Registreeri veebiseminarile siin.

 

...

2018-06-11

Trimble GNSS Planning

Trimble värskendas oma GNSS planeerimise online rakendust. See on tasuta ning on suurepärane vahend satelliitide katvuse kontrollimiseks minevikus, hetkel ja tulevaste seansside jaoks 

Uuri satelliitide katvust siit.

2018-06-04

Trimble “Field to Finish” võistlus

Trimble kuulutab välja võistluse, kus peab kasutama Trimble kontoritarkvara projekti lõpule viimiseks. Parimad projektid autasustatakse lennupileti, majutuse ja Trimble Dimension piletiga. Ettevõtted ja akadeemilised asutused võistlevad eraldi kategooriates.

Kutsume sind ja sinu meeskonnaliikmeid osalema!

Projekt tuleb lõpule viia kasutades ühte või kombinatsiooni allpool loetletud tarkvaradest:

  • Trimble Business Center
  • Trimble RealWorks
  • eCognition
  • UASMaster
  • Inpho
  • Või kombinatsiooni nendest tarkvara pakettidest

...

2018-05-14

Trimble TSC7

Uus Trimble TSC7 väliarvuti!

7-tolline puutetundlik ekraan

Taustvalgustusega klaviatuur

Ergonoomiline

Kaks kaamerat

Hot-Swappable akud

...

2018-04-03

Uus versioon Trimble® UASMaster® tarkvarast.

UASMaster v9.0 pakub täielikku fotogrammeetrilist töötlusprotsessi koos automaatse ja interaktiivse redigeerimise, täiustamise ja kaardistuse tööriistadega, et luua kõrgeima täpsusega punktipilvi, vektorkaarte ja ortofotosid.

Uuendused:

Automaatne projekti seadistamine – lihtsustab kasutamist ja vähendab andmete töötlemise aega. Lihtsalt impordi pildid ja alusta töötlemist: kaamera ja EXIF teavet loetakse automaatselt imporditud failidest ja lisatakse projekti sätetesse.

3D georeferentseerimine – Paindlik, toetab kõiki UAS platvorme; alates fikseeritud tiibadega õhusõiduki allapoole suunatud kaamera, multi-kopteri nurga all või käsikaameraga pildistatud andmete kogumit, isegi arbitraarsete lennu trajektooridega....

2017-12-13

Arianespace: Toimekas aasta 2017

Väga toimekas aasta on olnud: 11 edukat õhkutõusmist ja 20 uut satelliiti orbiidil. Satelliite saadeti kosmosesse kolmest erinevast jaamast. Kuus õhkutõusu Ariane 5-st, kaks Sojuz-st ja kolm Vega-st.

Kokku käivitati  20 satelliiti 18-le erinevale kliendile. Satelliitide üldmass, mis orbiidile saadeti oli ligemale 60 tonni. Arianspace saatis kosmosesse igasuguses suuruses satellite (alates 264 kg kuni 6,4 tonnini) erinevatele orbiitidele ja paljude rakenduste tarbeks.

  • 12 geostatsionaarset kommunikatsiooni satelliiti
  • 4 maapinna kaugseiresatelliiti
  • 4 navigatsioonisatelliiti