Trimble R12i – uus lähenemisnurk mõõtmistele

Trimble R12i koos Trimble TIP tehnoloogiaga

Enam Te ei pea seda sirgelt hoidma. Saate mõõta ja määrata punktide asukohta otse seina kõrval, kaevus ja muudes ebatavalistes olukordades.

Ole valmis uue lehe avamiseks GNSS-i mõõtmisalas.

TIP on tark inertsiaalne platvorm

Tänu uuele tehnoloogiale TIP (Trimble Inertial Platform) kompenseerib Trimble R12i seadme algsest asendi kõrvalekalded ja annab alati õiged koordinaadid. Sõltumata sellest, milliste nurga all mõõteseadet hoida, on ekraanil nähtav asukoht alati mõõtepunkt.

Mis on TIP? See on integreeritud kolmeteljeline inertsiaalne süsteem, mis töötab pidevalt paarikaupa GNSS-vastuvõtja RTK algoritmiga – tulemus pole mitte täpselt antenni asukoht, vaid piigi ehk mõõdetud punkti koordinaat.

Trimble R12i abil kättesaamatute punktide mõõtmine

Täiustatud ProPointi GNSS-süsteem

Koos integreeritud inertsiaalse TIP-süsteemiga kasutab Trimble R12i 5. põlvkonna ProPoint GNSS-i algoritmi. Täiustatud GNSS-vastuvõtja arvutab pidevalt asukohta ja reguleerib mõõtmisi koos TIP-platvormiga. See töötleb reaalajas 672 kanalilt saadud andmeid veelgi kiiremini ja usaldusväärsemalt.

Veelgi enam seadmeid, mis ühilduvad Trimble R12i-ga

Uusim vastuvõtja töötab kõigi Windowsi operatsioonisüsteemil põhinevate Trimble’i väliandmete kogumise arvutitega, sealhulgas Androidi väliarvutiga TDC600 ja liitreaalsuse jälgimisseadmega Trimble® SiteVision.

Me oleme juba arutanud TDC600 koos kasutuselevõtu Trimble Access 2020 tarkvara versioon Android seadmete ja nüüd võime arutada Trimble SiteVision võimet näha nähtamatuid andmeid.

Uue sõpruse algus R12i ja SiteVisioni vahel

Uue Trimble R12i GNSS vastuvõtja ja liitreaalsuse jälgimisseadmega hõlbustab Trimble SiteVision teie asukohas navigeerimist koos olemasolevate joonistega.

Õue tulles näete kaamera režiimis oma seadme ekraanil kõiki liine ja maa-aluseid võrke.

Kuidas see toimib? Laadige lihtsalt Trimble Connecti pilve üles BIM- ja ehitusprojektid, topograafilised fotod, visualiseerimised ja insenerikavad. Kasutage Trimble SiteVisioni ja kogu projekti pilt kuvatakse ekraanil selgelt.

Trimble SiteVision – vastloodud kommunikatsioonide esindamine
Trimble SiteVision – olemasolevate hoonete rekonstrueerimisprojekti esindamine

Looge endale täielik Trimble’i lahendus, mis koosneb Trimble R12i RTK + IMU vastuvõtjast, Trimble TSC7 välitarkvarast koos täiustatud reaalsuse Trimble SiteVision pildistamistehnoloogiaga ja väliandmete töötlemise tarkvarast Trimble Access 2020