Trimble UX5 HP

Trimble UX5 HP professionaalne aeropildistamise süsteem, mis on mõeldud väga täpsete piltide jäädvustamiseks mõõdistuse valdkonnas. Uus UX5 High Precision õhusõiduk sisaldab endas integreeritud Trimble GNSS vastuvõtjat, võimast kaamerat ja objektiive.

Suure täpsuse ja kõrge kvaliteediga

Parimad georuumilised tulemused nõuavad täpseid ja õigeaegseid pildi ning asukoha andmeid. UX5 HP õhusõidukil on selleks väga täpne GNSS- vastuvõtja ja uus Sony a7R kaamera. Sony a7R on oma-ala juhtiv täiskaader sensor, 36MP kõrge resolutsiooniga kaamera. Lisaks GNSS vastuvõtjale jäädvustab kaamera täpse pildi – ortomosaiigi resolutsioon alla 1 cm ja 3D-mudeli täpsus kuni 1000 punkti/m.

Post-Processed kinematic (PPK) GNSS tehnoloogiat kasutatakse pildi asukoha tuvastamiseks absoluutses koordinaatide süsteemis, millega minimeeritakse või isegi elimineeritakse mõnel juhul maapealne kontroll ja suurendatakse sellega töösoorituse väärtust. Selline täpsus on ideaalne elektriliinide modelleerimisel, maapinna planeerimisel ja tasandamisel.

Vali objektiiv vastavalt tööle

Kasutaja saab valida kaamera ja objektiivi kombinatsiooni, mis vastaksid vajadustele. Peale infrapuna ja RGB sensori on nüüd võimalik valida kolme uue objektiivi vahel: suure täpsusega 35 mm objektiiv, 15 mm lainurkobjektiiv laiahaardelisema ala pildistamiseks ja 25 mm objektiiv, mis pakub nii täpsust kui ka laia lennuala.

Säästa aega

Integreeritud suure jõudlusega Trimble GNSS süsteem ja PPK saavutavad pildi asukoha, seega pole enam vajadust maapealsetele kontrollpunktidele. See ei säästa ainult aega vaid vähendab ka riske kontrollpunktide paigutamisel ohtlikus keskkonnas nagu näiteks lahtised kaevandused ja tihedad taimestikud.

Jäädvusta andmeid kõrgetes temperatuurides

Trimble UX5 HP on äärmiselt tugev – valmistatud vastupidavast vahtmaterjalist, mis talub äärmuslikke temperatuure, tuult kiirusel kuni 55 km/h ja kerget vihma, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks tingimustes, kus paljud teised mehitamata õhusõidukid võivad jääda raskustesse.

Rohkem informatsiooni:
Trimble UX5 HP

Sobivad tooted