UX11

UX11 - Professionaalne droon kaardistamiseks

PPK, koos juhtmevaba ja mobiilsideteenuseid pakkuva süsteemiga tagab väga täpse tulemuse. UX11 on ideaalne lahendus täpseks ja ohutuks kaardistamiseks mitmetes erinevates tööstusharudes nagu näiteks maamõõtmine, ehitus, kommunaalteenused, kaevandus ja põllumajandus. See pakub integreeritud funktsioone enne lennutegevust, selle ajal ja pärast seda, sealhulgas sisaldades sisseehitatud kaamerat, analüüsivaid ja andmeid raporteerivaid tööriistu, järeltöödeldavat kinemaatilist (PPK) võimalust ja 2.4GHz või 3G/4G ühenduvust. Drooni lõppsüsteem koos operatiivsete tulemustega (lennu pikkus kuni 59 minutit, mis katab 200 hektarit lennukõrgusega 150 meetrit) vähendab oluliselt omandi kogumaksumust võrreldes teiste mõõdistus- ja kaardistamisvalikutega.

  • BVLOS - sidevalmidusega - piiramatu lennukaugus mobiilse ühendusega 3G/4G või 2.4 GHz raadiosideühendus.
  • Täpne "birdlike" õhkutõusmine ja maandumine (BTOL) - suure nurga alla (30 kraadi) stardid ja maandumised piiratud aladel. Madala kiirusega maandumine, kasutades selleks kaugmõõtmistehnoloogiat.
  • Delair Flight Deck - lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp - lennueelne kontroll-list, no-fly tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmed.

UX11

Kontaktandmed: