Uudised

2020-03-16

Tähtis teadaanne!

Lugupeetud klient ja koostööpartner!
 
Seoses koroonaviiruse leviku ja Eestis kehtestatud eriolukorraga ning meie sooviga hoida oma töötajate ja klientide tervist soovime juhtida tähelepanu ettevaatusabinõudele. 

Ettevaatusabinõuna palume võimalusel kõik tellimused, päringud ja tooteid puudutavad küsimused jms. esitada meile telefoni või e-maili teel. Kõik meie töötajad on sidevahendite teel kättesaadavad ja aitavad teid meeldeldi ka distantsilt. Kontaktid on leitavad Geosoft OÜ kodulehelt http://www.geosoft.ee/kontaktid

Kõik Geosofti töötajatega kokku lepitud kohtumised ja koosolekud palume lükata edasi kaks nädalat või pidada need digitaalsel teel (telefon, e-kiri, jne). 

TÄHELEPANU!

Juhul, kui...

2019-09-19

UUS laserskanner Trimble X7

Läbimurde aeg on käes!

Skaneerimissüsteem Trimble® X7 tagab võimsa jõudluse ja lihtsa kasutamise koos uue innovatsiooniga, et lihtsustada kasutuselevõttu, tõsta tootlikkust ja pakkuda kindlustunnet töömaal.

LIHTNE

Skaneerimine pole olnud kunagi nii lihtne. Trimble X7 koos tarkvaraga Perspective pakub erakordselt lihtsat kasutuslihtsust intuitiivsete töövoogudega kompaktses vormis ning mida on lihtne transportida ühest kohast teise.

TARK

Mängu muutvate uuendustega, nagu automaatne kalibreerimine ja Trimble Registration Assist, võite loota X7-le. Tagatud on jõudlus ja täpsus, et saaksite lahkuda töömaalt täieliku usaldusega oma andmete vastu.

PROFESSIONAALNE

Trimble X7 on segu uuendustest ja jõudlusest nagu näiteks väga täpne loodimine,...

2019-05-31

Vastupidav nutitelefon ja GNSS vastuvõtja ühes seadmes

Uus Trimble väliarvuti GIS andmete kogumiseks - nutitelefon ja GNSS vastuvõtja ühes karmidele keskkonnatingimustele vastupidavas kestas. See on Timble TDC600.

Android 8.0 operatsioonisüteem, suur 6-tolline ekraan, võimas protsessor, vastupidav aku ja piisav mälumaht andmete salvestamiseks. Ühendades seadme Trimble Catalyst  tarkvaralahendusega, saate koguda andmeid mõne sentimeetrise täpsusega.

Rohkem infot toote kohta: https://geospatial.trimble.com/tdc600

2019-05-16

Õpetlik videoseeria skaneerimisest: Trimble Access, SX10, TBC ja Civil 3D

See õpetlik videoseeria näitab, kuidas teostataksa topograafiline plaan algusest lõpuni. Töö käigus kasutatakse Trimble SX10 skaneerivat tahhümeetrit ja Trimble Access tarkvara piltide ja tiheda punktipilve jäädvustamiseks/kogumiseks. Kameraaltööde käigus ühendatakse andmed Trimble Business Center ja AutoCAD Civil 3D tarkvarades lõpptulemuse saavutamiseks.

Video 1: SX10 ja TBC ülevaade

Video 2: Töömaa kontroll ja Trimble Access töövood

Video 3: Sissejuhatus TBC-sse ja mõõdistusprojekti sätted

...

2019-05-02

Uus TDC150 väliarvuti

Uus Trimble TDC150 pihuarvuti – suure jõudlusega, kergesti kasutatav väliarvuti GIS andmete kogumiseks ja kontrollimiseks.

See on ideaalne tööriist, kui te otsite vastupidavat lahendust, mis on paindlik, kaasaegse Android operatsioonisüsteemiga ning mille positsioneerimise täpsusklassid saab valida vastavalt vajadusele.

2018-07-16

Trimble Business Center uuendus

Trimble Business Center lasi välja uue patch'i v4.10.1, mis toetab nüüd Trimble Sync Manager ja Trimble Access v2018 tarkvarade vahelist andmete vahetamist. 

Tarkvarade omavaheline suhtlemine hõlbustab kiiret andmete vahetust, ilma et peaks tegema üleliigseid liigutusi.

2018-06-18

Veebiseminar "Delair DT26X LiDAR koos RIEGL miniVUX-1DL sensoriga"

Kuidas koguda LiDAR-i ja aerofotogramm-meetrilisi andmeid korraga, kasutades selleks ühte mehitamata õhusõidukit?

Osalejad saavad infot uue Delair DT26X LiDAR mehitamata õhusõiduki kohta, millele on lisatud RIEGL miniVUX-1DL sensor ja RGB kaamera. Tegemist on fikseeritud tiibadega mehitama õhusõidukiga, millele on kinnitatud korraga kaks sensorit ning mille lennuaeg on ligikaudu 2 tundi ja mille lennuraadius on 30 km.

Veebiseminar toimub 26. juunil kell 18:00 (Eesti aja järgi).

Registreeri veebiseminarile siin.

 

...