Trimble V10

3D mudelid piltidelt

Trimble V10 Imaging Rover koos Trimble VISION tehnoloogiaga on liikuvjaam koos integreeritud kaameraga, mis salvestab täpse, 360 kraadise digitaalse panoraami, et saada efektiivne visuaalne dokumentatsioon ja mõõdistusandmed ümbritsevast keskkonnast. Emb-kumb, kas Trimble V10 eraldiseisvalt või kombineerituna Koos Trimble VX Spatial Station, S-Seeria robot-tahhümeetri või R10 GNSS vastuvõtjaga, saate rikkaliku andmete hulga ja tervikliku lõpptulemuse.

Trimble Access™ tarkvara väliarvutis ja Business Center kontoritarkvara teeb Trimble V10-st täieliku georuumilise lahenduse.

Kiire andmehõive

Trimble V10 ja Trimble Vision tehnoloogia võimaldavad teil jäädvustada 60 MP panoraami lihtsa nupuvajutusega.

Kokku on seadmel 12 kalibreeritut kaamerat – 7 panoraamkaamerat ja 5 allapoole suunatud kaamerat – mis tagavad teile täieliku dokumentatsiooni fotogramm-meetrilisteks mõõtmisteks.

Kõik 12 kalibreeritut kaamerat tagavad andmed, mida saab kasutada fotogramm-meetrilistel mõõtmistel. Selline süsteem on ideaalne mõõtmistel, kus on palju detaile mida mõõta või keerulised ja rasked tingimused nende jäädvustamiseks. Välitöö, mis võtab traditsiooniliselt aega tunde, saab tehtud mõne minutiga. Kasutades Trimble Access tarkvaraga, saate jäädvustada panoraame, vaadata pilte ja salvestada märkuseid.

High Dynamic Range (HDR) parandab pildikvaliteeti, isegi kui te töötate muutuva valgusega keskkonnas..Trimble V10 app Geospatial Documentation

Jäädvusta nüüd, mõõda hiljem

Vältige tööde ümbertegemist ja suurendage töö kvaliteeti ning andmete valideerimist jäädvustades andmed nüüd ja tehes mõõtmised hiljem.

Välimõõdistusel kasuta Trimble V10 visuaalseks vaatluseks ja jäädvusta ülejäänud töö kontoris Trimble Business Center tarkvaraga, mis pakub fotogramm-meetria tööriistu, millega on võimalik saada väga täpsed tulemused. Pildid saate eksportida SketchUp Pro-sse, et luua 3D-mudeleid hoonetest, sildadest ja teistest objektidest.

Ühenda GNSS-vastuvõtjaga, tahhümeetriga või kasuta autonoomse jaamana

Ühendub sujuvalt Trimble R-seeria GNSS-vastuvõtjatega, Trimble S-seeria tahhümeetritega ja Trimble VX-ga. Jäädvustatud pildid saate siduda asukohaga, et luua väga täpne georuumiline andmebaas või salvesta lihtsalt GNSS ja tahhümeetri mõõtmisandmeid. Olemasolevatele andmetele saate Trimble Access’is saate lisada 360-kraadise panoraami, et saada täielik georuumiline lahendus.

Trimble V10 saab kasutada ilma positsioniseerimata, näiteks kasutades seadet siseruumide mõõdistamisel, sildade inspekteerimisel või teistes sarnastes kohtades, kus positsioneerimine on keeruline või pole üldse vajalik.

Trimble V10 general survey
Trimble V10 oil and gas app

Traditsioonilised ja uued tulemused

Trimble V10 koos Trimble Business Center tarkvaraga võimaldab mõõdistajatel töötada palju kiiremini. Kasutades V10-ga kogutud andmeid, saate luua 3D mudeleid kiiremini, kui töötades suurte punktipilvedega. Jäädvustatud pilte saab eksportida Trimble SketchUp tarkvarasse, et luua rabustseid 3D-mudeleid hoonetest, sildadest ja teistest objektidest.

Vastupidav konstruktsioon

Talub välitingimustes töötamist – Trimble V10 on testitud 2 meetri kõrguselt kukkumiselt ja on saanud IP54 tolmu- ja veekindluse klassifikatsiooni. Integreeritud sensorid on kalibreeritud äärmuslikes keskkonnatingimustes töötamiseks, pluss kahe-osaline sau teeb lihtsaks sellega ringi liikumise.