Trimble TSC3

Trimble® TSC3 väliarvutis on ühendatud mitme seadme eelised, mis võimaldavad kasutajal välitöö tegemisele planeeritavat aega maksimaalselt ära kasutada. Nüüd saavad maamõõtjad hõlpsasti lisada mõõtmisandmetele ka objektist tehtud fotod, korraldada tõhusamalt välitööpaiga ja kontori vahelist sidepidamist ning organiseerida paremini jälgimisrakendustega seotud töid. Uus seade kasutab väliarvuti tarkvara Trimble Access: see kiirendab andmete kogumist ja töötlemist ning tagab senisest parema ühenduvuse.

TSC3 on Trimble integreeritud mõõtelahenduse IS Rover edasiarendus- väliarvutit saab kasutada kõikide Trimble uuema põlvkonna optiliste seadmete (tahhümeetrid, skannerid) ja GPS/GNSS seadmete juhtimiseks. Samuti on väliarvutit võimalik kasutada mitmete teiste tootjate mõõtesüsteemide juhtimiseks.

  • Optimeeritud TrimbleAccess tarkvara;
  • QWERTY või ABC integreeritud klaviatuur;
  • Integreeritud (5 MP) kaamera, kompass;
  • Pikk aku eluiga;
  • Kõrge resolutsiooniga ekraan;
  • VGA puutetundlik ekraan.

Sisse-ehitatud 5 MP automaatse teravustamisega kaamera ja LED välklamp võimaldavad teha tööde objektist digitaalseid fotosid otse väliarvutist. Pole vaja mingeid lisaseadmeid, täiendavaid akusid ega failide kopeerimist ning piltidele lisatakse automaatselt geosiltide andmed, et neid oleks hiljem lihtne ära tunda.

TSC3 väliarvuti võimaldab raadiovõrgu kaudu internetiühendust, kasutades sisse-ehitatud GSM/GPRS modemit. Tänu sellele saab Trimble Access tarkvara tagada välitöötajate ja kontori vahelise pideva andmevahetuse, kaasa arvatud andmete reaalajas sünkroonimine Trimble AccessSync funktsiooni abil. Olulisi faile saate mis tahes ajal ja mis tahes kohas alla ja üles laadida. Andmete kogumine, töötlemine, analüüsimine ja edastamine toimub kiiremini ja tõhusamalt. TSC3 keypads

TRIMBLE TSC3 TEHNILISED ANDMED
Prosessor Texas Instrument Sltara 3715 800 MHz
Operatiivmälu 256 MB RAM
Mälu 8 GB Flash
Kaamera 5.0 MP autofookuse ja LED valgustusega
Operatsioonisüsteem Windows Mobile 6.5 Professional
Ekraan "Glass-Glass" 640x480 piksline, päikesekäes loetav
Klaviatuur Numbriline või QWERTY
Vastupidavus IP65 tolmu- ja veekindlus
Mõõtmed 141 mm x 278 mm x 64 mm
Kaal 1.04 kg
Aku 11.1 V, 2600 mAh, 28.9 Wh Li-ion
Liidesed USB, SDHC, Ethernet
Sideühendus Bluetooth 2.0, WLAN (802.11b/g), GSM/UMTS (HSDPA/EDGE)

Sobivad tooted