Trimble GIS GPS

Trimble TDC100

„Trimble® TDC100“ – nutitelefon ja GNSS vastuvõtja ühes seadmes

Trimble® TDC100 pihuarvuti ühendab endas Android nutitelefoni ja Trimble GNSS tehnoloogiat. See seade on mõeldud GIS spetsialistidele, kes töötavad erinevatel erialadel nagu näiteks keskkonnakaitse, infrastruktuuride haldamine, päästekorraldus jne.

Trimble Yuma 2

Trimble Yuma 2– väliarvuti on äärmiselt vastupidav keskkonnamõjudele. See kaitseb teie tarkvara, mõõdetud andmeid ka väga rasketes keskkonnatingimustes. See on kaitstud tolmu, vee, põrutuste, suurte temperatuurikõikumisete ja vibratsiooni eest (IP65 klassifikatsioon). Trimble Yuma 2 väliarvutil on võimas Intel® Atom™ 1,6 GHz protsessor, integreeritud juhtmevaba ühendus (WiFi ja Bluetooth), GPS vastuvõtja ja digitaalne kaamera.

Trimble R1

Trimble® R1 - täpsed mõõtmistulemused, kasutades erinevaid andmekogujaid

Trimbe® R1 –on vastupidav, kompaktne ja kerge GNSS vastuvõtja, mida on võimalik ühendada ükskõik millise mobiilse seadmega (nutitelefon, PDA, pihuarvuti), millel on Bluetooth® ühendus. See GNSS seade on toodetud täpseks kaardistamiseks, GIS andmete kogumiseks ettevõtetele nagu näiteks keskkonnaettevõtted, ehitusettevõtted ja teised avaliku sektori ettevõtted.

Trimble R2

Trimble R2 - universaalne uue põlvkonna GIS GNSS vastuvõtja

Trimble R2 GNSS vastuvõtjat iseloomustab mitmekülgsus, seda saab kasutada geodeesias (katastritööd või topograafia) ning samuti ka GIS andmete kogumisel. Võimalus valida erinevate täpsusklasside vahel (sentimeeter, 10 cm või 50 cm). R2 vastuvõtja on paindlik teie valikute tegemisel, täpsusklasside valimisel ja GNSS jõudluse valikul.