Trimble CU

Trimble® CU väliarvuti Windows® Embedded operatsioonisüsteemis saate kasutada just teile vajalikku võimsat Trimble välitarkvara kas Trimble Survey Controller või Trimble Access ning vajadusel ka muud spetsiaalset Windows tarkvara.

Trimble CU kontroller on IntegratedSurveying süsteemi keskmes- kasutades Trimble Access tarkvara on see võimeline koguma nii GNSS kui optiliste maamõõdusüsteemide andmed ühte tööfaili, lihtsalt andureid ümbertõstes. See tähendab standardset tööd ühel paindlikul kontrolleril ja ühe kasutajaliidesega.

  • Optimeeritud Trimble Access tarkvara tarbeks
  • Windows Embedded CE 6.0 R3 operatsioonisüsteem
  • 100% kaablivaba
  • Integreeritud juhtmevaba Bluetooth tehnoloogia
  • Paindlikud kommunikatsiooni valikud
  • Vastupidav keskkonnamõjudele
  • Originaalne Integrated Surveying™ süsteem

UUDNE WINDOWS CE .NET TOEGA SEADE

Selle seadmega töötades jäävad mõlemad käed vabaks. Trimble® CU väliarvuti on kinnitatav juhtseade, mis ühendab endas Trimble optilise ja GNSS satelliitmaamõõdusüsteemi1. Trimble CU väliarvuti Windows®
Embedded CE 6.0 R3 operatsioonisüsteemis saate kasutada just teile vajalikku võimsat Trimble välitarkvara ning vajadusel ka muud spetsiaalset Windows tarkvara.

ARUKAS RIISTVARA

Taustakaarte ja töötulemusi saab vaadata värvilisel ekraanil – see tagab andmetele parema ülevaatlikkuse ja kindluse. 1 GB mälumaht on piisav, et kõik alusandmed (mõõtepunktide nimekirjad, taustakaardid) välitöödele kaasa võtta. Sagedasti kasutatavatele funktsioonidele saate määrata konkreetsed seadmenupud. Samuti saate puutetundliku ekraani kaudu kiiresti tarkvaralisi seadistusi teha.

SISSE-EHITATUD BLUETOOTH RAADIOVÕRGU TEHNOLOOGIA

Jätke tülikad kaablid ja kasutage mugavat sisse-ehitatud Bluetooth® tehnoloogiat. Kasutades Trimble CU väliarvutit sellistel mõõteseadmetel nagu Trimble GNSS liikuvjaamad, on süsteem 100% juhtmevaba – see on kiire, mugav ja lihtne lahendus.

TEHNILISED OMADUSED
ÜLDINE
Mõõtmed 176 mm x 110 mm x 30 mm
Kaal 0.4kg
Töötemperatuur -30°C kuni +55°C
Vastupidavus tolmule ja veele IP55
Protsessor 624 MHz Marvell ARM920T-PXA300
Mälu Operatiivmälu: 128 MB SDRAM
Sisemine mälu: 1 GB sisemine püsimälu andmetele
Ekraan Värviline, taustvalgustusega TFT ekraan, päevavalges loetav ja puutetundlik
, peegelduvate värvidega TFT- LCD, lahutusvõime 320 × 240
pikslit (QVGA), LED esivalgustusega
Aku Kinnitudes tahhümeetrile, robothoidikule, GPS hoidikule või alusseadmele
Andmeside USB
Bluetooth
RS-232

Sobivad tooted